İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe

E-posta Gönder

  • Sancaktepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe Sık Sorulan Sorular

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe şehir dışında hizmet vermiyor.


İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

İnanç Mengü Kuaför Sancaktepe Hakkında

Uzun yıllar güzellik sektöründe profesyonel bir şekilde yer almak için çalıştık. Katıldığımız eğitimler ve edindiğimiz mesleki tecrübelerle 2009 yılında İnanç Mengü Kuaför markasını yarattık. Markamızın kurucusu, İnanç Mengükan öncülüğünde kendimizi sürekli geliştirerek ve yenileyerek konuklarımıza %100 memnuniyet sunmaya odaklandık. Bu sayede kısa zamanda ekibimizle birlikte pek çok başarıya ve mutluluğa imza attık. Şimdi, İstanbul’da 7 şubede hizmet veriyoruz. Eğitimli ve alanında uzman ekibimiz sayesinde güzelliğiniz de tarzınız da emin ellerde!

Gelin saçı ve makyajı hizmetini Sancaktepe merkez şubemizde almak isteyen hanımların dikkatine! Hayatınızın en güzel başlangıcı için salonumuzda hazırlık yapmak isterseniz, randevu sistemiyle çalışıyoruz. Düğün günü yakın dostlarınız ve aile bireylerine de hizmet verebiliyoruz. Elbette günü ilgi odağı ve ilk önceliğimiz siz oluyorsunuz. Daha önceden kararlaştırdığımız saç tasarımı ve makyaj uygulamalarınızla harekete geçiyoruz. Uzmanlarımız, stil danışmanlarımız ve hijyen ekibimizle sağlıklı güzellik için çalışıyoruz.

Burada saç modeliniz için topuz, örgü, ışıltılı bukleler, dağınık tarzlar tercih edebiliyorsunuz. Zaten en küçük bir kısıtlama olmadan her model için saç tasarımcımızla fark yaratmaya hazırız. Bizim için tek önemli olan saç modelinizin yüz şekliniz ile gelinlik modelinize uygun olması. Bu arada düğün konseptiniz ve tarzınıza özgü dokunuşlar da tercih edebilirsiniz. Bunlar; özel aksesuarlar, model kesimler, marjinal renkler ve kişiliğinizi ortaya çıkaracak çok özel imajlar olabilir.

Makyajınız içinse, sözü profesyonel makyaj artistlerine bırakıyoruz. Salonumuzda, dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleriyle nemlendirilmiş cildinizin aydınlığını ortaya çıkarmak yetenekli ellerle mümkün. Yaptığımız tüm uygulamalar sonunda; bu gece doğal, aydınlık ve canlı bir makyajla ışık saçmaya hazır olacaksınız!

Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Sancaktepe İnanç Mengü Kuaför fiyatlarımızı öğrenmek ve gelin saç-makyajı hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Meclis Mah, Katip Çelebi Cd. No:4/B, 34785 Sancaktepe/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.