İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı Hakkında

Gelin adaylarının düğünlerinde gelinlikleriyle birlikte en çok dikkat ettiği konulardan olan saç ve makyaj hizmeti için profesyonel bir hizmet sunan İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı, İstanbul Kadıköy’de kapılarını açıyor. Moda sektörünün önde gelen ismi Cemil İpekçi’nin önerisiyle önce Fransız Sokağı’nda başlattığımız gelin evi konseptini, şu an faaliyet gösterdiğimiz Bağdat Caddesi’ndeki salonumuzda yaşatmaya devam ediyoruz.

Uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren bir isim olarak hizmet anlayışımızı gelin adaylarımızın memnuniyetlerini esas alarak belirledik. Bunun için de işlemlerimizden önce görüşüyor, birbirimizi tanıyoruz. İmkânlarımızdan bahsediyor, istediğiniz saç ve makyaj modelini öğreniyoruz. Stilinize ve tarzınıza uygun modelleri beğeninize sunmadan önce gelinliğiniz, duvağınız, düğün konseptiniz ve bunun gibi pek çok detay ile ilgili konuşuyoruz. Tümüyle uyumlu görünmeniz, kusursuz bir gelin olmanızı sağlayacak.

Kendimizi sürekli geliştiriyor, ağırladığımız gelin adaylarının beklenti ve isteklerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu yüzden salonumuzda bulunan güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Bu da kaliteli hizmetimizi kat be kat artırıyor.

Gelin saçı provalarınızın tamamen ücretsiz olduğunu belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda Kadıköy kuaförlerinden farklı olarak salonumuz dışında istediğiniz yerde de hizmetlerimizi sağlayabiliyoruz. Yoğunluğunuzdan dolayı ya da başka sebeplerden dolayı salonumuza gelemiyorsanız, düğün mekânınızda da sizi bambaşka bir görünüm ile buluşturabiliyoruz. Bunun için bizimle, düğününüzden yalnızca 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyor, bugünü tamamen size ayırıyoruz.

Bu özel güne İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı ile hazırlanmak isterseniz yapmanız gereken tek bir şey var; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

 • Adres:

  Caddebostan Mah. İskele Sok.No:15/4 (Caddebostan Barlar Sokağı Mykanos Meyhanesi üstü)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İlker Yavrutürk Gelin Saç ve Makyaj Tasarımı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.