İbrahim Eken

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

İbrahim Eken Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İbrahim Eken Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İbrahim Eken Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İbrahim Eken Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

İbrahim Eken Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, İbrahim Eken Kuaför olarak tüm hayran bakışları üzerinize toplamanız için size kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

On yedi yıldır kuaförlük sektöründeyiz. Şimdiye kadar birçok gelinin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olup, onların mağazamızdan gülücükler saçarak ayrılmasını sağladık. Elbette ki beraber çalıştığımız her gelinden de çok şey öğrendik. Gelin saçı ve makyajı konusunda öğrendiğimiz en önemli şey gelinlerin ihtiyaçlarını nasıl eksiksiz bir şekilde karşılayacağımız ve nasıl isteklerini doğru bir şekilde anlayacağımız oldu. Edindiğimiz bu bilgiler sayesinde salonumuzda öncelikle size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Her ihtiyacınızda profesyonel ekibimizle kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda sizinle beraber beş kişiye kadar hizmet verebiliyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken sizin isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm beklentilerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında bu beklentilerinizin ötesine geçmek için özenle çalışıyoruz. Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar birçok faktörü göz önünde bulundurup, sizinle beraber size en uygun olacak gelin saçını tasarlıyoruz. Gelin saçınızda düğün konseptinize ve gelinliğinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanıp, saçlarınıza ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Saçlarınızı her detayıyla tam olarak hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmasına engel oluyoruz.

İkinci aşama olarak muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için makyaj uygulamamıza geçiyoruz. Profesyonel makyaj uygulamamızla size en uygun makyajı tasarlamak için; yüz hatlarınızı, gelinlik modelinizi, düğün konseptiniz, gelin saçınızı ve tarzınızı doğru bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Makyaj uygulamanızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, düğün gününüzün her anında muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve İbrahim Eken İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Biz düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:4 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.