Hüseyin Yolcu Kuaför

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Hüseyin Yolcu Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Hüseyin Yolcu Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hüseyin Yolcu Kuaför Sık Sorulan Sorular

Hüseyin Yolcu Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hüseyin Yolcu Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Hüseyin Yolcu Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hüseyin Yolcu Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hüseyin Yolcu Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hüseyin Yolcu Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Hüseyin Yolcu Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hüseyin Yolcu Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hüseyin Yolcu Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde profesyonel dokunuşlarla göz alıcı bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız, Hüseyin Yolcu Kuaför hizmetinizde.

Bizi tercih eden her müşterimizin salonumuzdan gülücükler saçarak ayrılmasını hedefliyoruz. Bu nedenle size güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Saçlarınıza ve cildinize uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için, salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Ayrıca profesyonel ekibimizle sektörümüzdeki son trendleri de yakından takip etmeyi ihmal etmiyoruz.

Gelin saçınızın ve makyajınızın içinize tam olarak sinmesi için, sizin görüşlerinizi ön planda tutarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Hazırlıklara başlamadan önce nasıl bir gelin saçı ve makyajı istediğinizi en küçük detayına kadar öğreniyoruz. Ardından bu bilgileri göz önünde bulundurarak beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışmalara başlıyoruz.

Gelin saçınız gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle saçlarınızın gelinlik modelinizle, yüz şeklinizle ve düğün mekanınızla uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Yenilenmiş bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz, renklendirmede ve kesimde size son derece profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Dilerseniz gelin saçınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza bambaşka bir ışıltı da katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına engel olmak için, kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun makyajı tasarlıyoruz. Makyajınıza profesyonel bir baz uygulamasıyla başlıyoruz. Bu uygulamayla makyajınızın yüzünüzde kalıcı ve pürüzsüz durmasını sağlıyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip, harika sonuçlara ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve Hüseyin Yolcu Kadıköy Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Suadiye, Bağdat Cd. No:20, 34740 Kadıköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.