Hiva Acıbadem Kuaför

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hiva Acıbadem Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Hiva Acıbadem Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hiva Acıbadem Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hiva Acıbadem Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Hiva Acıbadem Kuaför Hakkında

Kaliteli hizmete uygun fiyatlarla ulaşıp düğün gününüzde göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak isterseniz sizi Hiva Kuaför Acıbadem’e davet ediyoruz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda tecrübe gelinleri tatlı telaşları içinde doğru bir şekilde anlamak ve ihtiyaçlarına karşılık vermek için oldukça önemlidir. Bu Hiva Kuaför olarak yirmi yılı aşkın deneyimimizle gelinlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlıyor, size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Salonumuzda sizinle beraber on kişiye kadar en iyi şekilde hizmet sunuyoruz.

Üç kişilik profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle hizmet veriyoruz. Sektörümüzde son trendleri yakından takip ediyor ve kullandığımız ekipmanları son teknolojileri uyumlu olarak devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınızın öncelikle sizin içinize tam olarak sinmesini hedefliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Gelin saçınızın yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Dilerseniz saçlarınızda gelinliğinize, saç modelinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza ayrı bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmasının önünde geçiyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle kullandığımız araçların temizliğine ve kozmetik ürünlerimizin hijyenik koşullarda saklanmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızda sizin isteklerinizi ön planda tutarak; yüz hatlarınıza, gelinliğinize, gelin saçınıza, düğün konseptinize ve tarzınıza en uygun makyajı uyguluyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, kusursuz güzelliğinizi gün boyu saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de Hiva Acıbadem Kuaför’ün profesyonel elleriyle düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Hiva Acıbadem Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Acıbadem Caddesi Nakkaş Sokak No:14 Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.