Hasan Can Kuaför

E-posta Gönder

0212 963 2938

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!



Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 6

Hakkında

2006 yılından beri faaliyette olan Hasan Can Kuaför, doğallık ve modernliği en yeni teknikle uyguluyor. 10 kişiden oluşan kalabalık ekibimizle en büyük amacımız; hazırlık sürecinden sonra ‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ diyebilmenizi sağlamak. Bu söylediğimizi hayata geçirmek için kendimizi sürekli geliştiriyor, her detayla yakından ilgilenerek güvenilir bir hizmet veriyoruz. Hazırlık aşamasında cildinize temas eden her ürünün sağlık açısından onaylı olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü güzelliğiniz kadar cilt sağlığınız da oldukça önemli bizim için.

Şimdiye kadar bizi tercih eden tüm gelin adaylarımızın taleplerini en iyi şekilde karşıladık ve salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Onlardan aldığımız geri dönüşler motivasyonumuzu daha da arttırdı. Şimdi de sizin heyecanınıza ortak olmak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Tabii siz de isterseniz...

Bizden istekte bulunurken hayallerinizi asla sınırlamayın ve bir daha tekrarının imkansız olduğu o değerli günün keyfini çıkarın. İsterseniz modern dokunuşlarla taranmış bir topuz, isterseniz ise özellikle kır düğününüze çok yakışacak çiçeklerle süslenmiş su dalgası saçlar... Tam da istediğiniz bir görünüm için gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve saç uzunluğunuzu dikkate aldığımızı belirtelim. İşlemlerden sonra yüzünüzdeki tebessümün nedeni olabilmek ve memnuniyetinizi kazanmak için titiz bir çalışma yürüttüğümüzü unutmayın ve bize güvenin.

Düğün hazırlık döneminde olan gelin adaylarımızdan küçük bir ricamız var: Düğün tarihinizden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturmalısınız. Bu sayede ön görüşmeler yaparak saç modelinize daha kolay karar verebiliriz. Bu arada talep ederseniz ücretsiz prova hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Kendinizi değerli hissedeceğiniz hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Eğer Bakırköy kuaförlerinden bizi farklı kılan diğer imkanlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Hasan Can

 • Telefon: 0212 963 2938
 • Adres: Şenlikköy Mah. Orman Sok. No:15/1 Florya,Bakırköy/İstanbul

Hasan Can Kuaför Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!