Hakan Balta Hair Designer

E-posta Gönder

 • Sancaktepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hakan Balta Hair Designer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hakan Balta Hair Designer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hakan Balta Hair Designer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hakan Balta Hair Designer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hakan Balta Hair Designer Hakkında

Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için saç tasarımı ve makyaj uygulamaları yapan Hakan Balta Hair Designer ailesiyle tanışın! Her biri alanında uzman olan ekip üyelerimiz, yıllardır sektörde yer alırken elde ettiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe… İşte ailemizin sizi mutlu etmesini sağlayacak yanları. Bir de özverili ve disiplinli çalışma düzenimiz var. Gelin, lafı daha fazla uzatmadan ekibimizin gelin saçı ve makyaj uygulamaları için sunduğu hizmetlerden söz edelim:

Salonumuzda her kadını mutlu edecek uygulamalar yapıyoruz. Çünkü isteklerinizi doğru anlayan, bunun için sizi dinleyen ve tarzınızı keşfeden bir ekibimiz var. Tarzınızı keşfetmek özellikle de renk değişikliği, saç kesimi ve gelin saçı tasarımınız için önemli. Öyle ki modelin sizi yansıtması şıklığınızı tamamlayan en kıymetli detaylardan biri. Bunun için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Gelin saçı tasarımınız için hoş bir sohbetle başlıyor, gelinlik modeliniz ve yüz şeklinize uyan bir model tercih ediyoruz. Örgü, topuz veya dağınık modelleri size uyarlarken saçınızın kısa, uzun, az, çok olması önemli olmuyor. Doğru işlemlerle doğru saçı bulduğumuzda ışıl ışıl parlamanızı sağlıyoruz. Saç tasarımcımız ve markamızın kurucusu Hakan Balta ile emin ellerdesiniz!

Gelelim, makyajınıza! Tasarım bir model kadar önemli olan bir diğer konu da makyaj. Tarzınızı tamamlarken güzelliğinize ışık tutan uygulamalar yapıyoruz. Dünyaca ünlü markaların birinci kalite ürünlerini kullanıyoruz. Sancaktepe kuaför salonları arasında yerini alan salonumuzdan yüzünüzde kocaman bir tebessümle ayrılmanızı sağlıyoruz. Bu arada saç bakımları, boya işlemleri, günlük profesyonel makyaj, el ve ayak bakımları gibi pek çok hizmeti de sunabildiğimizi söylemeden geçmeyelim.

Hakan Balta Hair Designer Sancaktepe saç tasarım ve makyaj uygulamaları için hazır mısınız? Hazırlıklara başlamak için bu sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Meclis Mah. Boğaziçi Cad. No:27 Sancaktepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.