• Min. Fiyat
    2.500-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Hair Slc Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Hair Slc Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Hair Slc Sıkça Sorulan Sorular

Hair Slc ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hair Slc ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hair Slc şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hair Slc şehir dışında hizmet vermiyor.

Hair Slc gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hair Slc gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

Hair Slc gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hair Slc gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Hair Slc Hakkında

Düğün tarihinde bütün sevdiklerinizin bakışları üzerinizde olsun istiyorsanız; Hair Slc olarak yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlandığımızı bilmelisiniz. Tecrübeli ekibimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimiz ve ferah salonumuzla hayal ettiğiniz kusursuz görünüme kavuşacaksınız.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren başarılı bir ekibiz. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı bulduk ve her birinin hayallerine dokunduk. Beraber planlama yaptık süreç boyunca çok eğlendik. Tecrübe anlamında da bize çok şey katan gelin adaylarımızın olumlu geri dönüşleri işimize daha çok saygı duymamızı sağladı. Bu anlayışla kendimizi sürekli geliştiriyor, değişen trendleri de takip etmeyi ihmal etmiyoruz.

Saç ve makyaj için model önerilerinde bulunmadan önce düğün mekanınızı, gelinliğinizin modelini ve saç yapınızı değerlendiriyoruz. Bunu yapma amacımız her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlayarak sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturmak. Sorularımıza verdiğiniz yanıtlara göre daha önce yaptığımız modellerden örnekler gösteriyoruz. ‘’İşte aradığımız model!’’ dediğinizde uygulama aşamasına geçebiliyoruz. Tabii bir de şöyle bir şey var; salonumuza aklınızda bir saç modeliyle gelmiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda beğendiğiniz saç modelini değerlendirip saçınıza uygunluğunu test ediyoruz. Çünkü saçlarınızla uyumlu olmayan saç tasarımı ne kadar güzel yapılırsa yapılsın istediğiniz görünümü vermeyecektir. Biz de işimizi şansa bırakmak istemediğimizden tüm önlemleri alıyoruz.

Saçlarınıza gösterdiğiniz hassasiyeti makyajınıza da gösteren ekibimiz, yüz hatlarınızı öne çıkaran doğal bir makyaj yapmak için titiz bir çalışma yürütüyor. Bu yolda ilk aşama cildinizi nemlendirmek oluyor. Daha baz çalışmaları yapıyor, sevdiğiniz renkleri kullanarak makyajınızı tamamlıyoruz. Gün boyu kalıcılık için sabitleyici spreyler sıkmayı da ihmal etmiyoruz.

Pendik kuaförleri arasında fark yatacak daha birçok hizmetimiz bulunuyor. Ayrıntıları yüz yüze konuşmaya ne dersiniz? Randevu oluşturmak için sayfanın sağ üst kısmında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak, Gülpınar Sk. No:10, 34899 Pendik/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.