Hair Slc

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Hair Slc Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hair Slc Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Slc Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Slc Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür

Hair Slc Hakkında

Düğün tarihinde bütün sevdiklerinizin bakışları üzerinizde olsun istiyorsanız; Hair Slc olarak yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlandığımızı bilmelisiniz. Tecrübeli ekibimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimiz ve ferah salonumuzla hayal ettiğiniz kusursuz görünüme kavuşacaksınız.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren başarılı bir ekibiz. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı bulduk ve her birinin hayallerine dokunduk. Beraber planlama yaptık süreç boyunca çok eğlendik. Tecrübe anlamında da bize çok şey katan gelin adaylarımızın olumlu geri dönüşleri işimize daha çok saygı duymamızı sağladı. Bu anlayışla kendimizi sürekli geliştiriyor, değişen trendleri de takip etmeyi ihmal etmiyoruz.

Saç ve makyaj için model önerilerinde bulunmadan önce düğün mekanınızı, gelinliğinizin modelini ve saç yapınızı değerlendiriyoruz. Bunu yapma amacımız her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlayarak sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturmak. Sorularımıza verdiğiniz yanıtlara göre daha önce yaptığımız modellerden örnekler gösteriyoruz. ‘’İşte aradığımız model!’’ dediğinizde uygulama aşamasına geçebiliyoruz. Tabii bir de şöyle bir şey var; salonumuza aklınızda bir saç modeliyle gelmiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda beğendiğiniz saç modelini değerlendirip saçınıza uygunluğunu test ediyoruz. Çünkü saçlarınızla uyumlu olmayan saç tasarımı ne kadar güzel yapılırsa yapılsın istediğiniz görünümü vermeyecektir. Biz de işimizi şansa bırakmak istemediğimizden tüm önlemleri alıyoruz.

Saçlarınıza gösterdiğiniz hassasiyeti makyajınıza da gösteren ekibimiz, yüz hatlarınızı öne çıkaran doğal bir makyaj yapmak için titiz bir çalışma yürütüyor. Bu yolda ilk aşama cildinizi nemlendirmek oluyor. Daha baz çalışmaları yapıyor, sevdiğiniz renkleri kullanarak makyajınızı tamamlıyoruz. Gün boyu kalıcılık için sabitleyici spreyler sıkmayı da ihmal etmiyoruz.

Pendik kuaförleri arasında fark yatacak daha birçok hizmetimiz bulunuyor. Ayrıntıları yüz yüze konuşmaya ne dersiniz? Randevu oluşturmak için sayfanın sağ üst kısmında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak, Gülpınar Sk. No:10, 34899 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.