Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist

E-posta Gönder

  • İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist Sıkça Sorulan Sorular

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist şehir dışında hizmet veriyor.


Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist Hakkında

Doğru bir saç, doğru bir makyaj ve doğru bir gelinlik seçimi ile düğününüzde göz kamaştıran bir gelin olabilirsiniz. Bunu sağlamak için de sizleri Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist’e bekliyoruz. Makyaj konusunda profesyonel bir hizmet vererek sizleri bu özel güne hazırlıyoruz. Saçınızla ve gelinliğinizle uyumlu bir makyaj tercih ederek bütünlüğünüzü koruyor, kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz.

Makyaj konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, bu işi profesyonel olarak yapmaya başladığımız ilk günden beri hizmet standardımızı devamlı artırmayı amaçlıyoruz. Bunun için de sektörü yakından takip ediyor, yeni bilgiler edinmeye çalışıyor ve eğitimimize devam ediyoruz. En yeni trend ve konseptlere hâkim olarak İstanbul gelin makyajı yapan stilistler arasında da farkımızı ortaya koymayı hedefliyoruz. İşte bu hedefler doğrultusunda gelin adaylarımızı ağırlıyor ve güzelliklerini ortaya çıkararak göz kamaştıran bir gelin olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

En çok dikkat ettiğimiz konulardan biri; tamamen beklenti, istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek. Bu yüzden önce aklınızdakileri öğreniyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi soruyoruz. Tarzınızı ve istediğiniz modeli de konuşuyoruz. Funda Yılmaz Freelance Make Up Artist’i tercih eden gelin adaylarımızın memnuniyetlerinin tamamıyla sağlanacağından ve içleri rahat bir şekilde düğünlerine gideceklerinden emin olabilirsiniz.

Makyajınızın nasıl bir düğüne sahip olacağınızla ve tarihle de bağının olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin kır düğünü için farklı, otel veya salon düğünlerinde ise farklı makyaj modelleri öneriyoruz. Genel olarak gelinlerimizin duru güzelliğini ortaya çıkarmak istediğimiz için sade makyajı tercih ediyoruz.

İstanbul gelin makyajı fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatları gelin adaylarımızla buluşturmayı amaçlıyoruz. En mutlu gününüzde sizi mutlu etmeye devam ediyor, yüzünüzdeki tebessüme bir de sihirli dokunuşlar yapıyoruz. Tüm bu bilgiler doğrultusunda makyaj hizmeti için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.