Fortex Kuaför

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fortex Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Fortex Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fortex Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fortex Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Fortex Kuaför Hakkında

20 yılı aşkın tecrübemiz, profesyonel çalışanlarımız ve işimize duyduğumuz aşkla Fortex Kuaför Kadıköy olarak, düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda gelinleri düğün telaşları içerisinde doğru bir şekilde anlamak ve onları rahat ettirmek için tecrübe oldukça önemlidir. Biz Fortax Kuaför olarak bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza dair isteklerinizi beklentilerinizi tam olarak anlamayı, sevdiklerinizle size rahat edeceğiniz bir ortam sunmayı amaçlıyoruz.

Sizinle beraber yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün konseptinize ve tarzınıza en uygun saç modelini belirleyip çalışmalarımıza başlıyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir güzellikle sevdiklerinizin karşısına çıkmak isterseniz; doğal görünümlü ombre uygulamalarından, farklı tekniklerle gerçekleştirdiğimiz kesimlere kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her uygulamada olabildiğince doğal içerikli kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Düğün gününde uzun saçlara sahip olmak isteyen kısa saçlı gelinlerimiz için profesyonel çıt çıt ve mikro kaynak hizmetleri de sunuyoruz. Gelin saçınızı hazırladıktan sonra düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmadan kalması için, güçlü bir şekilde sabitliyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra ikinci aşama olarak makyaj uygulamasına geçiyoruz. Gözenek görünümünü en aza indirip, makyajınızın yüzünüzde kalıcı olmasını sağlayacak bir baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak kontur uygulamasından, göz makyajınıza kadar makyajınızın her aşamasında yüz şeklinizden, gelinliğinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına izin vermiyoruz.

Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve Fortex Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Merdivenköy, Akçakoca Sk. No:24, 34732 Kadıköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.