Formmed Plus

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Formmed Plus Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Formmed Plus Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Formmed Plus Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Formmed Plus Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  20

Formmed Plus Hakkında

İstanbul’da faaliyet gösteren markamız Formmed Kuaför Cengiz özel günlerinize hazırlanmanızda sektörün öncü işletmelerinden. Kartal ilçesinde iki farklı şubesi ile günümüz trendlerini yakından takip eden ve uygulayan işletmemiz, eğitimli ve uzman kişilerden oluşan bir kadroya sahip. Her seferinde daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan yapımız sayesinde artık çok sayıda mutlu gelinimiz var.

Deneyim

Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe ekibimizin çalışkan ruhundan geliyor. Modayı takip etmekle kalmayıp aynı zamanda onu oluşturmayı amaçlayan tasarım ekibimiz gelin adayları için her modeli yapabilecek yetkinlikte! Ustalar hatta yardımcı asistanlar dahil olmak üzere özel günleriniz için gece gündüz çalışıyor. Aldığımız geri dönüş ve talepler ışığında ise tecrübeli ve eğitimli ekibimiz her geçen gün hizmetini bir adım daha ileriye taşıyor.

Hizmetler

Gelin saçı ve makyajı hizmetimiz konusunda dikkat ettiğimiz bazı unsurlar var. Bunlar; yüz hatları, cilt yapısı, ten rengi, gelinlik modeli şeklinde sıralanabilir. Bu sayede bir gelin adayı için doğru saç ve makyajı uygulamakta zorlanmıyoruz. Hazırlık aşamasını ister düğün mekanında ister salonumuzda isterseniz de evde gerçekleştirebiliriz. Ekipmanları ile birlikte ekibimiz o günün telaşını azaltmak için yer/mekan fark etmeksizin çalışıyor. Hatta düğün günü 20 yakınınıza kadar hizmet verebiliyoruz.

Gelin saçı ve makyajı dışında; manikür/pedikür, ağda, saç kesimi, boya gibi kuaförlük hizmetleri konusunda da yardımcı oluyoruz. Formmed Plus Kuaför markası altında kirpik ekleme, kalıcı makyaj, parafin ayak bakımı, cilt bakımı gibi güzellik hizmetleri de veriyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Modern esintiler aslında bizim tarzımızın büyük bir parçası. Kimi zaman su dalgası kimi zaman da dağınık topuzlarla bu esintileri modellere yansıtıyoruz. Örgüyle bohem bir hava yakaladığımız saçları taç ya da saç bantları ile modernleştiriyoruz. Zaman zaman klasik bir gelin topuzu ya da yarım toplu bir saç ile sadeliği de yakalıyoruz. Makyaj için doğallığın ön plana çıktığı uygulamalar yapıyoruz. Buğulu bir göz makyajını nude tonlarda bir rujla tamamlıyor, tercih edilen ışıltılı olmak ise ıslak bir görünüm elde ediyoruz. Özetle; modern ve sadeliği saç ve makyaja yansıtmak bizim tarzımı oluşturuyor.

İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatları arayışınız konusunda bizden de teklif almak ve aynı zamanda hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üzerindeki iletişim bilgilerinden ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile gelin bu güne birlikte hazırlanalım! Unutmayın ki, güzellik tesadüflere bırakılmayacak kadar önemli bir konudur.

İletişim

 • Adres:

  Atalar mah. Çanakkale cad. No:26/A atalar kartal

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Formmed Plus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.