Fön Kuaför

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Fön Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Fön Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Fön Kuaför Sık Sorulan Sorular

Fön Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Fön Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Fön Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Fön Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Fön Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Fön Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Fön Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fön Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Fön Kuaför Hakkında

İstanbul’da uzun yıllardan beri gelin saçı ve makyajı hizmet sunduğumuz Fön Kuaför Gayrettepe’de hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğün, kına gecesi ve nişan eğlencelerinizde size destek oluyoruz. Bu unutulmaz günlerde sizi yalnız bırakmıyor, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunuyoruz.

Hem sizin hem de sevdiklerinizin ihtiyaçları doğrultusunda saç ve makyaj tasarımları yaptığımız kuaför salonumuzda randevuyla çalışıyoruz. Düğününüzden haftalar önce bizimle iletişime geçerek kaç kişilik bir grupla hizmet alacağınızı, saat ve gün belirtmenizi bekliyoruz. Aynı gün birden fazla geline hizmet sunabilme ihtimalimiz olduğu için gelecek kişi sayısı doğrultusunda ekibimizin sayısını hazırlıyor, kullanacağımız malzemeler kontrol ediyoruz.

Her bütçeye uygun ekonomik ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Fön Kuaför’ün sizin için ideal olduğuna emin olabilirsiniz. Güzellik salonumuz içerisinde kullandığımız malzeme ve ürünlerin tamamı iyi markalardan oluşuyor. Kullandığımız elektronik aletlerin de bakımını da düzenli olarak yapıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek beğendiğiniz saç ve makyaj tarzları üzerine konuşuyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor olsak da son kararı daima size bırakıyoruz. Özenli ve güler yüzlü yaklaşımımızla kendinizi aile sıcaklığında hissedeceğiniz hijyenik bir ortamda hazırlıklarınızı yapıyoruz. Sizin hazırlıklarınıza başladığımız esnada yakınlarınızınkine de başlayarak aynı anda sizi salonumuzdan yolcu ediyoruz.

Makyaj ve saç uygulamalarımızda alanında uzman kişilerle birlikte çalışıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak uzun süre kalıcılığını koruyan bir hizmet veriyoruz. Hem saç hem de makyaj olarak etkileyici ve görsel olarak birbirini tamamlayıcı şekilde görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Gayrettepe’de kuaför arayışında olan bir gelin adayıysanız sunduğumuz hizmet içeriklerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.