Firma kapanmıştır
Esra Kuaför

Esra Kuaför Hakkında

İstanbul’da Esra Ergin öncülüğünde kurulan Esra Kuaför isimli güzellik salonumuzda uzun zamandır çok sayıda gelin adayını ağırlıyor ve hayatlarının en özel zamanlarında dokunuşlarımızla güzelliklerine katkıda bulunuyoruz.

Profesyonel kişilerle birlikte çalıştığımız kuaför salonumuz içerisinde önceliğimiz daima en iyi hizmeti sunmak. Her zaman müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaptığımız kuaför salonumuz içerisinde kendinizi rahat, aile sıcaklığında bir ortamda hissetmenizi istiyoruz. Güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor ve mutlaka hizmet içeriklerimizde yer veriyoruz. Kaş tasarımı, gelin saçı yapımı, profesyonel makyaj, saç kesimi, renklendirme gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Düğünden önce sizin salonumuza davet ederek tanışıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi tarzlarınızı göz önünde bulundurarak netleştiriyoruz. Gelinlik modeliniz ve düğün konseptiniz de bize zevkleriniz konusunda yol gösteriyor. İstediğiniz her modeli kolayca yapıyoruz. Saçlarınızı önce hazırlıyor ardından şekil veriyoruz. Su dalgaları, kıvırcık bukleler, kırık fön yapılmış ve ardından örülmüş saçlar, sıkı topuzlar, ensede toplamalarla hayalini kurduğunuz gelin olabilirsiniz. Üstelik düğün günü sevdiklerinizle birlikte salonumuzda hizmet alabilirsiniz.

Makyaj kısmına geldiğimizde ise yüz hatlarınızı inceliyoruz. Her zaman doğal ve sade bir makyajın daha şık göründüğüne inandığımız için çalışmalarımızda da bunu yansıtıyoruz. İsteğinize bağlı olarak abartılı renkler de kullanıyoruz. Yüz hatlarını ön plana çıkaran işlemler olarak da bilinen kontur, aydınlatıcı ve bronzer uyguluyoruz. Kaşlarınızı ve dudaklarınızı kalem yardımıyla belirginleştiriyoruz. Makyajınız bittiğinde ise sabitleyici spreyi mutlaka sıkarak yaptığımız uygulamaların kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer aldığımız salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanan değerli gelinlerden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna hemen tıklayabilirsiniz.

Esra Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Esra Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Esra Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esra Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Esra Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Esra Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Esra Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Esra Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Esra Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Esra Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.