Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı

E-posta Gönder

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı Sık Sorulan Sorular

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı şehir dışında hizmet vermiyor.


Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı Hakkında

Kurucumuz Erdem Kıramer 1959 yılında kuaförlük sektörüne ilk adımını atmış ve o günden beri kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam etmiştir. 1968 yılında Nişantaşı’nda açtığı ilk salonun ardından, kuaför salonlarının kurumsallaşması adına önemli bir adım atarak Türkiye’de bir ilke imza atarak şubeleşme ve şirketleşmeyi hayata geçirmiştir. Kendi yetiştirdiği uzman kadrosuyla da, müşterilerin iyi referanslarını arkasına alarak gelişmeye devam etmiştir. 1998 yılında Fransa’nın ünlü markası Dessagne Paris’i Türkiye’ye getirmiş ve sekiz yıllık bir iş birliği ile müşterilerine sunmuştur. Meslekte elli yılı geçkin tecrübesiyle de on şubesinde fark yaratan hizmetlerine devam etmektedir.

Erdem Kıramer Nişantaşı olarak, tüm tecrübemiz ve işimize duyduğumuz aşkla size en iyi hizmeti vermek için özenle çalışıyoruz. Kuaförlük sektöründe devamlı eğitimler alıyor ve sektördeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz. Yenilikçi bir bakış açısıyla size kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Gelin saçınızda öncelikle her detayın sizin içinize tam olarak sinmesini hedefliyoruz Bunun için çalışmalara başlamadan önce sizin istek ve beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Gelin saçınızın yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüz boyunca güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştıracak makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızda da sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi ön planda tutarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede ışıldayan güzelliğinizi gün boyu korumanızı sağlıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde Erdem Kıramer ve profesyonel ekibiminin sihirli dokunuşlarıyla rüya gibi bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Erdem Kıramer İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mim Kemal Öke Cad. No:23/b2 Nişantaşı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Erdem Kıramer Kuaför Nişantaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.