Ena Kuaför

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

Ena Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ena Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ena Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ena Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ena Kuaför Hakkında

Müstakbel eşinizle yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde yenilenmiş ve kusursuz güzelliğinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz, Ena Kuaför Şişli’de sizi bekliyoruz.

Ena Kuaför Şişli olarak bizi tercih eden her kadının mağazamızdan gülücükler saçarak ayrılmasını hedefliyoruz. Bu nedenle size her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için son trendleri yakından takip edip, salonumuzda kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle birlikte devamlı yeniliyoruz. Ayrıca salonumuzda uyguladığımız her işlemde en iyi sonuçlara ulaşmak için sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken oluşan son görüntünün sizin içinize tam olarak sinmesi için, sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla dinliyoruz. Hazırlıklarımızın tamamını sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Düğün gününüzde farklı bir güzelliğe sahip olmak isterseniz kesimden renklendirmeye son derece profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli boyalar ve kaliteli ürünler kullanarak, saçlarınızın yıpranmasına engel oluyoruz. Yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza en uygun saç modeline sizinle beraber karar veriyoruz. İhtişamlı otel düğünleri için tercih ettiğimiz şık topuzlardan, kır düğünleri için uygulayabileceğimiz çiçeklerle süslenmiş dağınık topuzlara kadar her tarza uygun saç modelini en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca saçlarınızın bozulmasının önüne geçiyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızdan, gelinliğinize kadar pek çok faktöre dikkat edip, sizi bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak makyajı uygulamaya başlıyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla başlayıp, devamında da kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz durmasını ve kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Ena Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:10 Serdaroğlu Apt. Kat:1 Şişli İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.