Emrah Kuaför

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Emrah Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Emrah Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emrah Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Emrah Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Emrah Kuaför Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Emrah Kuaför’de hayali kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz. Birbirinden güzel saç ve makyaj uygulamaları yaptığımız güzellik merkezimizde bugüne kadar çok sayıda gelini hazırlamış olmanın verdiği mutlulukla çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Sizin de yüz hatlarınızı ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak unutulmaz bir gelin olmanıza yardımcı olabiliriz.

Uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla varlığını sürdüren profesyonel bir ekibiz. Edindiğimiz tüm tecrübeleri de başarıyla çalışmalarımızda yansıtıyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kaliteli markaları tercih ederek hem cilt sağlığınızı koruyor hem de kalıcılığı uzun saatler boyunca devam eden bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz, beğendiğiniz saç ve makyaj modelleri üzerine detaylı konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız gelin saçı ve makyajı modellerimizden de örnekler göstererek hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapabildiğimiz kuaför salonumuzda düğün gününüzde sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlıyoruz. Bize önceden verdiğiniz sayı doğrultusunda ekiplerimizi ve kullanacağımız malzemeleri hazırlıyoruz.

Makyaj aşamasına geldiğimizde ise önce cilt yapınıza uygun bir makyaj bazı tercih ediyoruz. Kapatıcılığı yüksek ve ten renginize birebir uyumlu renkte bir fondöteni bazdan sonra yüzünüze sürüyoruz. Böylelikle cilt tonunuzda eşitlik sağlamış oluyoruz. Göz yapınıza en uygun stile karar vererek kullanacağımız farlara karar veriyoruz. Simli, gölgeli ya da buğulu uygulamaların ardından yüz hatlarınızı keskinleştirmek için bronzer ve kontur uygulamaları yapıyoruz. Aydınlatıcıyla da yüzünüzün bazı kısımlarını aydınlatıyoruz. Makyajınızı bitirince mutlaka sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Şişli kuaförleri arasında başarısından söz ettirmeyi başardığımız yerimizde unutulmaz bir gelin olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fulya Mh., Mecidiyeköy Mh., Ortaklar Cd. Ada Apt. (fulya taksi Üst katı) 47/2, 34394 Şişli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.