Elina Make Up & Hair Stylist

E-posta Gönder

Elina Make Up & Hair Stylist Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Elina Make Up & Hair Stylist Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Elina Make Up & Hair Stylist Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elina Make Up & Hair Stylist Sıkça Sorulan Sorular

 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Elina Make Up & Hair Stylist Hakkında

Özel günlerinizde göz alıcı görünmek istiyorsanız işinde uzman kişilerle çalışmalısınız. Kağıthane kuaförleri arasında yer aldığımız Elina Make Up & Hair Stylist isimli markamızla bugüne kadar çok sayıda geline hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. En büyük mutluluğumuz ise sizden aldığımız olumlu geri dönüşler. Elina Güzellik ailesi olarak şimdi de sizinle tanışmak istiyoruz.

Hayallerinizdeki gelin olmanız bizimle artık çok kolay. İstanbul kuaförleri arasında yer alıyor ve keyifli bir hizmet sunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Tecrübelerimizin yanı sıra aynı zamanda cana yakın tavrımızla da dikkat çekiyoruz. Hijyene çok önem veriyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyor uzun süre kalıcılık sağlayan bir hizmet almanıza yardımcı oluyoruz.

Çalışmalarımıza başlamadan kısa bir zaman önce sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Firmamız ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi verdikten sonra tarzınıza ve düğün konseptinize en çok yakışacak saç ve makyaj uygulamalarının neler olabileceği üzerine görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu aşamada adeta beyin fırtınası yapıyoruz diyebiliriz. Sizden önce yaptığımız çalışma örneklerimizi de beğeninize sunarak hizmet kalitemizi görmenizi istiyoruz.

Hem saç hem de makyaj konusunda oldukça kendimize güveniyor, iddiamızı koruyoruz. Alanında uzman, işi iyi bilen kişilerle çalışıyoruz. Yüz hatlarınıza ve ten renginize en uygun makyajı belirleyerek ustalıkla uyguluyoruz. Saç tasarımınızı yaparken de aynı özeni gösteriyor gelinliğinizin modelini, düğün yapacağınız mekanın özelliklerini dahi dikkate alarak A’dan Z’ye her ayrıntıyla uyum içerisinde olan bir hizmet sunuyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer alan güzellik salonumuzun kıymetli gelinlerinden biri olmak, hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Elina Make Up & Hair Stylist Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

O&.

Oya

Düğün Tarihi: 24.07.2020


Elina hanım gerçekten işi severek yapmıyor . Sizin istediğiniz makyaji kendi tecrübesi ile birleştirerek çok güzel makyaj çıkartıyor ortaya . Gün boyunca makyaj hiç bozulmadı . Kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim 😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.