Doğan Tarhan Kuaför

E-posta Gönder

 • Sancaktepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Doğan Tarhan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Doğan Tarhan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Doğan Tarhan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Doğan Tarhan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Doğan Tarhan Kuaför Hakkında

İstanbul’da eğitim hayatını tamamladıktan sonra Suadiye’de bir kuaför salonunda çalışmaya başlayan Doğan Tarhan; meslek hayatına 1991 yılında adım attı. 1999 yılında profesyonel hizmeti kendi konuklarına sunmak için kalitenin güzellikle buluştuğu adres olmaya karar verdi ve ilk kuaför salonunu açtı. 2. şubeyi ise 2002’de kardeşi Erdil Bey’le birlikte açarak dünyaca ünlü markaların eğitimlerine de katılmaya başlamıştır. Şimdi, kalabalık ailemiz ve alanında uzman ekibimizle birlikte kendimizi geliştirerek her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hijyen, kalite ve konforun adresi olarak saygın müşterilerimizi salonumuzda en iyi şekilde ağırlıyoruz. Her kadına hak ettiği ilgiyi sunuyor, salonumuzda sağlıklarını güvende hissetmelerini ve yenilenmeyi vaat ediyoruz.

Gelelim, düğün günü güzelliğinize! Tarzınızı yansıtan saç modellerini tasarlamak konusunda her zaman iddialıyız. Bu yüzden Sancaktepe kuaför salonları arasında fark yaratmamızı sağlayacak modellerle gelin saçınızı tasarlıyoruz. Örgü, topuz, dağınık ve toplu saç modelleri tasarlarken gelinlik modeliniz ile yüz şeklinize dikkat ediyoruz. Dilerseniz; düğün öncesi renk değişikliği, model saç kesimi, kaynak, ombre, ışıltı, balyaj gibi uygulamalarla ışıl ışıl olmanızı sağlıyoruz. Güçlü saçlara sahip olmanız için bakım da yapıyoruz.

Cildinizin sağlıklı, canlı, aydınlık ve doğal görünmesi için ne yaptığımızı merak ediyorsanız, makyaj artistlerimizden aldığımız bilgiyi kısaca aktaralım. Salonumuzda, cildinize uygun makyaj ürünleri kullanıyoruz. Her cilt tipi, renk tonu ve hassasiyeti için farklı ürünler tercih ediyoruz. Sağlıklı güzellik için kaliteli markaların ürünlerini seçiyor, kontur ve aydınlatma teknikleriyle güzelliğinize ışık tutuyoruz. Her güzel kadın için farklı bir teknik diyebiliriz, ancak ortak nokta güzelliğinizi en doğru şekilde ortaya çıkarmak.

Siz de Erdil & Doğan Tarhan Kuaför Sancaktepe’de ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Gelin saçı ve makyajınız için doğru tercihi yaptığınıza inanıyorsanız, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

 • Adres:

  Abdurrahman Gazi. Mahosmangazi Cad. Agaoglu My Village, 01960 Sancaktepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.