Different Hair

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Different Hair Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Different Hair Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Different Hair Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Different Hair Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Different Hair Hakkında

Kuaförlüğün günümüzde klasik ve alışılan yapısından farklı bir hizmet sunuyoruz. Bu nedenle de ismimiz Different Hair. Aklınıza gelen kuaför hizmetlerinden daha geniş kapsamlı bir içeriği size sunuyoruz. Sadece saç kesmek veya boyamakla kalmıyor tüm bunlara ek olarak bir de danışmanlık hizmeti veriyoruz. Daha çağdaş, yenilikçi ve modayı takip eden bir iş anlayışına sahibiz. Kadın ve erkek ayrımı yapmadan size hizmet sunuyoruz. Günümüze en uygun yeni açılımları rahatlıkla sunuyor ve göstermemiz gerekenden daha fazlasını size vererek yola devam ediyoruz. Siz de Different Hair Kuaför’ün şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm çiftlerimizle hizmet sunmadan önce ön görüşme yapıyoruz. Tabii ki bizden çift olarak hizmet almak zorunda değilsiniz. Ancak düğün günü zamandan kazanmak isterseniz gelin ve damat olarak biz kuaför salonumuza gelebilirsiniz. Hazırlıklarınız tamamlanınca da farklı yerlere uğramanıza gerek kalmadan direkt düğün mekanınıza geçebilirsiniz. Çift olarak hizmet almak istemezseniz sadece gelin ya da sadece damat olarak bizim sihirli ellerimize kendinizi emanet edebilirsiniz.

İşimizi severek yapıyoruz. Biliyoruz ki bu çalışmalarımıza da yansıyor. Bölgemizin en çok tercih edilen kuaför salonlarından biriyiz. Her geçen gün müşteri sayımızı giderek artırıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Yaptığımız tüm uygulamalar uzun saatler boyunca kalıcılığını koruyor. Her zaman kusursuz bir hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. Tabii ki isteklerinizi de oldukça önemsiyoruz. Size danışmadan herhangi bir adım atmıyoruz. Aklınıza gelen tüm kuaför hizmetlerini bizimle deneyimleyebilirsiniz. Sonucun harika ve kusursuz olacağına şimdiden güvenebilirsiniz.

Levent kuaförleri arasında yer alan firmamıza ulaşmak ve randevu kaydı oluşturmak için sayfada bulunan irtibat bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Nispetiye Cd. Basa Sk.No:9/A 1.Levent

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Different Hair Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.