• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Diğer

Diba Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Diba Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Diba Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Diba Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Diba Kuaför ile 6 hafta önce iletişime geçilmeli.

Diba Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Diba Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Diba Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Diba Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.

Diba Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Diba Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Diba Kuaför Hakkında

Güzellik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve gerek başarıları gerekse kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren salonumuz hoş geldiniz. Burada, uluslar arası eğitimler, yılların tecrübesi ve alanlarındaki yetenekleri ile kendini kanıtlamış harika bir ekiple çalışıyoruz. Seçkin ve üst düzey bir hizmet sunduğumuz salonumuz Diba Kuaför Bağdat Caddesi Çiftehavuzlar mevkiinde bulunuyor ve hem merkezi konumu hem de kolay ulaşımı sayesinde de oldukça tercih ediliyor.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz her hizmeti en kaliteli haliyle bizde bulabilirsiniz. Bunlar arasında; saç tasarımı, kesim ve renklendirme, wak, el parafin, manikür ve pedikür, saç bakımı, kaş kontür, rötuş, dudak kontür, masaj, perma, profesyonel makyaj, saç kaynak çeşitleri, cilt bakımı ve daha pek çokları. Bu hizmetler arasında bir tane var ki belki de en özeli, gelin saçı ve makyajı. Hayatlarının en özel en güzel günleri için heyecan duyan gelin adaylarını salonumuzda ağırlayarak onları baştan aşağı hazırlıyoruz.

Gelinlerimiz için hem saç hem de makyaj hizmetini aynı esnada sunuyoruz. Düğün konseptleri, kişisel zevkleri, istekleri ve fiziksel özelliklerine göre bir planlama yaparak saç modeline karar veriyoruz. Her yılın kendi modasına uygun yepyeni modeller keşfediyor ve bunları başarıyla uyguluyoruz. Ancak gelinimiz aklında bir modelle gelirse aynısını da birebir uygulayabiliyoruz. Makyaj içinse yine yılın renk paletlerini gelinin ten rengine uyacak ve hatlarını öne çıkaracak şekilde yapıyoruz. Üstelik bunu yaparken en kaliteli markaların makyaj malzemelerini kullanıyoruz ve kalıcı olup gece boyu akmayacak şekilde sabitliyoruz.

Gelinlerimiz için hem içerik hem de fiyat bakımından paketler belirliyor ve onlara sunarak seçimlerine bırakıyoruz. Sloganımız olan “Kadın güzeldir, bizimle özeldir.” İle birlikte sizi salonumuza davet ediyoruz. Sayfa üzerindeki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilir, randevu alabilir ve Diba Kuaför fiyat listesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bağdat Caddesi No:214 Çiftehavuzlar

  • Haritadaki Konumu

    Diba Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.