DİAMANTE Güzellik ve Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

DİAMANTE Güzellik ve Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

DİAMANTE Güzellik ve Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

DİAMANTE Güzellik ve Kuaför Özellikler

DİAMANTE Güzellik ve Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

DİAMANTE Güzellik ve Kuaför Hakkında

1960 Adana doğumlu olan Gülay (Ersan) ŞENKAL kuaförlük mesleğine 1975 yılında Almanya'nın Münih şehrinde başladı. 1982 yılında ise ustalık eğimini tamamlayan ŞENKAL; bu süre içerisinde kuaförlük konusunda çeşitli dallarda yarışmalara katılarak birçok ödülün sahibi oldu.
Bunlardan birkaçı;
1981 yılında Bavyara Bölgesi Kuaförler yarışması gençler kategorisi “Saç Kesimi Ve Şekillendirme” dalında birincilik ödülünü alarak; bu dalda Almanya Kuaförler Şampiyonasında (DEUTSCHE MEİSTERSCHAFT DER FRİSEURE Bavyara bölgesini temsil etme hakkını kazandı.
Ve 32. Almanya Kuaförler Şampiyonasında (DEUTSCHE MEİSTERSCHAFT DER FRİSEURE) üçüncü oldu. Yine bu yarışmadaki Gelin saçı taramada birincilik ödülünü kazandı.
Almanya’da çeşitli salonlarda çalışarak bilgi ve deneyimini artıran ŞENKAL; 1982 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı. İstanbul’un Kadıköy İlçesi Bağdat Caddesinde “AVRUPA GÜZELLİK MERKEZİ ve KUAFÖR” adı ile bir işletme açtı. 1989 yılında da salonunu büyütmek amacı ile İstanbul’un Göztepe İlçesine taşınarak “AGM Kuaför Salonu” adı ile 1993 yılına kadar faaliyetlerine devam etti.
İşletmecilik yaptığı 1982-1993 yıllar içerisinde mesleki eğitiminden, bilgi ve tecrübesinden ve ayrıca İngilizce – Almanca bilmesinden dolayı Wella firmasının pazar araştırmasında danışman kuaför olarak hizmet verdi.
1993 yılında Wella’nın Kuaför Bölümü Türkiye Teknik ve Eğitim Müdürlüğü görevine başladı. Tüm Türkiye’de saç şovları, ürün tanıtımı, eğitimi ve kullanım teknikleri konularında eğitimler verdi. Ayrıca kuaför salonunun tüm ekiplerine yönelik mesleki eğitimler, kişisel gelişim, danışmanlık teknikleri, müşteri ilişkileri, motivasyon, yöneticilik konularında seminerler verdi.
2000 yılında Wella’dan emekli olan ŞENKAL; 2004 yılında Kuaförlük ve Güzellik Uzmanlığı dalında sözleşmeli olarak öğretmenliğe başladı
2008 yılında İstanbul’un yeni yükselen bölgesinde DIAMANTE KUAFÖR ve GÜZELLİK SALONUNU faaliyete geçirdi. Hijyenik ortamda, yenilikleri takip edip sürekli kendilerini yenileyen, araştırmacı bayanlardan oluşan eğitimli personelimiz müşteri memnuniyetini ön planda bulundurarak hizmet vermektedir. Kavitasyon, bölgesel incelme ve şekillendirme, bölgesel ve tüm vücut masaj, cilt bakımı, ayak bakımı, tırnak süsleme, tüm kuaförlük hizmetleri ve türban tasarım uygulaması hizmetleri alabileceğiniz bir işletmedir.
38 yıllık bilgi ve tecrübesini ekibiyle paylaşmanın dışında öğretmenlikte yapan Gülay ŞENKAL Kozmetik Firmalarına danışmanlık hizmeti ve kişiye özel eğitimlerde vermektedir .
Üyelik sistemi uygulanan Diamante’ye üye olmak, saç konusunda merak ettiklerinizi öğrenmek ve aklınıza takılanı sormak için web sayfamızı ziyaret ediniz.
Bu önemli gününüzü Gelin saçı taramada 1981 Almanya birincisi Gülay ŞENKAL ve Makyajınızı 2013 Türkiye Make up birincisi Hülya Bozan ile taçlandırın.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mah. Elalamış Cad. No:31 /B Ümraniye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  DİAMANTE Güzellik ve Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.