Dez Kuaför Bakırköy

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Dez Kuaför Bakırköy Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Dez Kuaför Bakırköy Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dez Kuaför Bakırköy Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Dez Kuaför Bakırköy Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Dez Kuaför Bakırköy Hakkında

Yaşamınızın en özel günlerini sorsak düğün gününüz mutlaka bize söyleyeceğiniz anlardan biri olur. Böylesi kıymetli bir organizasyonda şahane bir gelin olmanızı Dez Kuaför Bakırköy’de sağlayabiliriz. Alanında uzman kadromuzla bir düğün salonundan beklediğiniz neredeyse tüm hizmetleri kolaylıkla size sağlıyoruz.

Profesyonel, dinamik ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz düğün konseptini ve gelin görünümünü öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan bazılarını sizinle paylaşarak aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düğün gününüzde sevdiklerinizi de sizinle birlikte ağırlayabiliyoruz. Bunun için düğün öncesi yaptığımız görüşmelerde bize kişi sayısını belirtmeniz gerekiyor. Hazırlıklarınızda kuaför salonumuz dışında da düğün mekanınız veya otel gibi alanlarda eşlik ediyoruz.

Saç tasarımlarınızda düğün konseptleri ve gelinlik modelleri her zaman en belirleyici unsurlar arasında yer alıyor. Uçuşan eteklere sahip, tüllerin ağırlıklı olarak kullanıldığı ve üzerinde çok fazla işlemenin yer almadığı gelinlik modellerinde daha bohem saç stilleri uyguluyoruz. Örgü motifler, maşa ile kıvrılmış saçlar, kırık fön sonrası toplanan modellerle hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Saten kumaşlar, danteller, sarkan parlak taşlar ya da gipürlerin fazlaca kullanıldığı gelinliklerde ise genelde topuz çeşitlerini yapıyoruz. Ancak önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz olduğu için seçtiğiniz her modeli kolaylıkla uyguluyoruz.

Makyaj kısmında da yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak ilk tercihimiz oluyor. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanarak yaptığımız makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz. Kaşlarınızı, gözlerinizi, bakışlarınızı ve dudak şeklinizi belirginleştirerek ön plana çıkarıyoruz. Makyaj sabitleyici spreyi de makyajınızın hazırlıkları bittiğinde kullanıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri içerisinde yer alan Dez Kuaför’ün şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstanbul C. Kırmızı Şebboy Sok. No:6 / Yenimahalle

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.