Deniz Koç Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Deniz Koç Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Deniz Koç Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Deniz Koç Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Deniz Koç Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Deniz Koç Kuaför Hakkında

Tekrarı olmayan günlerin belki de en özeli olan düğününüz için profesyonel bir destek almak isterseniz Deniz Koç Kuaför Bakırköy’de hizmetinizde! Ferah ve geniş bir salonda sizi hayatınızın en güzel gününe hazırlamak için sabırsızlanıyoruz!

Gelin adaylarımızı salonumuzda ağırladığımız ilk günden beri memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için de önce onları dinliyor, nasıl bir gelin olmak istediklerini öğreniyoruz. Tarzlarını ve beğenilerini de ön planda tutarak gelinliklerine, düğün mekanlarına ve düğün konseptlerine en çok uyacak modelleri sunuyoruz.

Hem modayı hem de en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle aklınızdaki ya da hayalinizdeki bir saç ve makyaj modelini de rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimlerimiz sayesinde imaj danışmanlığı yapabiliyor, bugününüze en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. Bizi Florya kuaförlerinden farklı kılan bu özelliğimiz ile de çiftlerin akıllarındaki ilk isimlerden oluyoruz.

Tarzınızı ve ruhunuzu yansıtmak istiyorsanız Deniz Koç Kuaför bunun için en doğru tercih. Değişimden korkmayın! Bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimiz ile çeşitli önerilerde bulunuyor, farklı ve göz kamaştıran bir gelin olmanız için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen sevdikleriniz için çok tatlı bir balkonumuz bulunuyor. Yemyeşil çiçeklerin bulunduğu bu balkonda dinlenebiliyor, tüm işlemlerin bitmesini bekleyebiliyorlar.

Özellikle düğün dönemiyle birlikte çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle günün büyük bir bölümünü size ayırarak tüm istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde yerine getirebiliyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve sizi ayrıcalıklı hissettirecek imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Florya Cad. Avcılar Sk. No:2 D:1 Florya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Deniz Koç Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.