Deniz Koç Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Deniz Koç Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Deniz Koç Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Deniz Koç Kuaför Sık Sorulan Sorular

Deniz Koç Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Deniz Koç Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Deniz Koç Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Deniz Koç Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Deniz Koç Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Deniz Koç Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Deniz Koç Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Deniz Koç Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Deniz Koç Kuaför Hakkında

Tekrarı olmayan günlerin belki de en özeli olan düğününüz için profesyonel bir destek almak isterseniz Deniz Koç Kuaför Bakırköy’de hizmetinizde! Ferah ve geniş bir salonda sizi hayatınızın en güzel gününe hazırlamak için sabırsızlanıyoruz!

Gelin adaylarımızı salonumuzda ağırladığımız ilk günden beri memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için de önce onları dinliyor, nasıl bir gelin olmak istediklerini öğreniyoruz. Tarzlarını ve beğenilerini de ön planda tutarak gelinliklerine, düğün mekanlarına ve düğün konseptlerine en çok uyacak modelleri sunuyoruz.

Hem modayı hem de en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle aklınızdaki ya da hayalinizdeki bir saç ve makyaj modelini de rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimlerimiz sayesinde imaj danışmanlığı yapabiliyor, bugününüze en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. Bizi Florya kuaförlerinden farklı kılan bu özelliğimiz ile de çiftlerin akıllarındaki ilk isimlerden oluyoruz.

Tarzınızı ve ruhunuzu yansıtmak istiyorsanız Deniz Koç Kuaför bunun için en doğru tercih. Değişimden korkmayın! Bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimiz ile çeşitli önerilerde bulunuyor, farklı ve göz kamaştıran bir gelin olmanız için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen sevdikleriniz için çok tatlı bir balkonumuz bulunuyor. Yemyeşil çiçeklerin bulunduğu bu balkonda dinlenebiliyor, tüm işlemlerin bitmesini bekleyebiliyorlar.

Özellikle düğün dönemiyle birlikte çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle günün büyük bir bölümünü size ayırarak tüm istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde yerine getirebiliyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve sizi ayrıcalıklı hissettirecek imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Florya Cad. Avcılar Sk. No:2 D:1 Florya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Deniz Koç Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.