Değişim Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Değişim Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Değişim Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Değişim Kuaför Sık Sorulan Sorular

Değişim Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Değişim Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Değişim Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Değişim Kuaför düğün günü 5 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Değişim Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Değişim Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, epilasyon, ağda hizmetlerini vermektedir.


Değişim Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Değişim Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Değişim Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Değişim Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Değişim Kuaför Hakkında

Hijyenik ve konforlu salonumuzun kapısından içeri girdiğiniz andan, bütün işlemlerinizin bitip eşinizle karşılaşacağınız son ana kadar memnuniyetinizi önemseyen bir ekiple çalışıyoruz. 1999 yılından beri gelin adaylarımızı özel günleri için titizlikle hazırlıyor, ‘’her misafirimiz özeldir’’ anlayışımızla fark yaratıyoruz.

Değişim Kuaför İstanbul olarak saçınızın tasarımına başlamadan önce gelinlik modelinize bakıyoruz. Çünkü saç ve makyajın gelinliğin tamamlayıcısı olduğuna inanıyoruz. Saçınızda kullanmak istediğiniz taç ve duvağı da dikkate alarak en beğendiğiniz modeli uygulamaya başlıyoruz. Abartıdan uzak tamamen doğallığı ön planda tutan tasarımlarımızla hayallerinizdeki görünümü yakalamanızı istiyoruz.

Oval, yuvarlak, köşeli, üçgen, kare veya uzun! İyi bir gelin makyajının yüz şeklinin doğru tanınmasıyla mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden yüz şeklinize uygun makyajı uygulayarak kusurlarınızı kapatıyor, güzel yanlarınızı ortaya çıkarıyoruz.

Gelin saçı ve makyajını tam da istediğiniz gibi yapabilmenin uzun uğraşlar sonucu olması ve özveriyle çalışılması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden değişen trendleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, aldığımız eğitimlerle gelin adaylarımızın her isteğini yerine getirmeye çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajı dışında ağda, kaş-bıyık, manikür-pedikür gibi hizmetleri de sağlayabiliyoruz.

Geniş ve ferah atmosferimizde gelin adaylarımızın yakınlarını da ağırlayabiliyoruz. Bu hizmetimiz için kişi sayınızı önceden bize bildirerek randevu almanız gerektiğini paylaşalım. Gelin saçı ve makyajı yaklaşık olarak 3 saatte tamamlanacağı için bu süre zarfını dikkate alarak planlamalarda bulunmanızı öneriyoruz.

Planladığınız tarihten en az 3-4 hafta önce bizimle iletişime geçerseniz, sizin için çok daha verimli çalışacağımızdan emin olabilirsiniz

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Değişim Kuaför İstanbul Beşiktaş fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Emirhan Cd. Dikilitaş sk. Gül Ap. No:56/1 Dikilitaş-Beşiktaş-İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Değişim Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.