Danışman Kuaför

E-posta Gönder

Danışman Kuaför
  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Danışman Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Danışman Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Danışman Kuaför Sık Sorulan Sorular

Danışman Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Danışman Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Danışman Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Danışman Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Danışman Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Danışman Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Danışman Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Danışman Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Danışman Kuaför Hakkında

Evlilik kararı alıp düğün mekanınızı ve gelinlik tercihinizi yaptınız. Peki ya sizi muhteşem bir görünüme kavuşturacak kuaförü seçtiniz mi? Endişelenmenize hiç gerek yok çünkü Danışman Kuaför ekibi, olarak isteklerinizi yerine getirip ihtiyaçlarınıza çözümler üretmek için buradayız!

Gelin adaylarımızı en değerli günleri için hazırlamaya başladığımız tarihten beri kendimizi sürekli geliştirmeye çalıştık ve bunu başardığımızı da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu süreçte birçok gelin adayıyla çalıştık, yaratıcı saç tasarımları için beraber fikir ürettik. Bu titiz çalışmalar sonucunda her bir gelin adayımızın yüzlerinde tebessüm oluştuk. Şimdi de sizin hayallerinize ışık tutalım mı?

İşte Beşiktaş kuaförlerinden bizi ayrı tutan en belirgin özellik: Hayalleriniz... Bu değerli günün bir daha tekrarı olmayacak ve tamamen içinize sinen bir görünümle konuklarınızın karşısına çıkmadığınız sürece asla mutlu olamayacaksınız, farkındayız. Bu nedenle hazırlık aşamasından son dokunuşları yapacağımız ana kadar fikirlerinizi alarak ilerliyoruz.

Önem verdiğimizin detayların başında düğün mekanınızın özellikleri ve gelinliğinizin modeli de var. ‘’Bu neden önemli?’’ dediğinizi duyar gibiyiz, hemen bir örnekle açıklayalım: Mesela kır düğünü yapacaksanız hem salaş hem de romantik bir gelinlik tercih ettiniz. Bu seçimlere gösterişli bir topuz hiç yakışmayacaktır. Bu nedenle daha doğal saç modellerine yönelerek güzel bir uyum yakalamanızı sağlıyoruz.

Saçlarınıza gösterdiğimiz bu hassasiyeti makyajınızı uygularken de gösteriyoruz. Yüzünüze temas edecek her ürünün kaliteli olmasına dikkat ettiğimizi de belirtelim çünkü her zaman ilk önceliğimiz sağlığınız. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaran, doğal makyaj stillerini çok seviyoruz. Yaptığımız makyajın gün boyu bozulmayıp ilk zamanki halini koruması için özel spreylerden yardım alıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    5. Gazeteciler Sitesi Yıldırım Oğuz Göker Caddesi No:8 Levent- Beşiktaş / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.