Danışman Kuaför

E-posta Gönder

Danışman Kuaför
 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Danışman Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Danışman Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Danışman Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Danışman Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Danışman Kuaför Hakkında

Evlilik kararı alıp düğün mekanınızı ve gelinlik tercihinizi yaptınız. Peki ya sizi muhteşem bir görünüme kavuşturacak kuaförü seçtiniz mi? Endişelenmenize hiç gerek yok çünkü Danışman Kuaför ekibi, olarak isteklerinizi yerine getirip ihtiyaçlarınıza çözümler üretmek için buradayız!

Gelin adaylarımızı en değerli günleri için hazırlamaya başladığımız tarihten beri kendimizi sürekli geliştirmeye çalıştık ve bunu başardığımızı da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu süreçte birçok gelin adayıyla çalıştık, yaratıcı saç tasarımları için beraber fikir ürettik. Bu titiz çalışmalar sonucunda her bir gelin adayımızın yüzlerinde tebessüm oluştuk. Şimdi de sizin hayallerinize ışık tutalım mı?

İşte Beşiktaş kuaförlerinden bizi ayrı tutan en belirgin özellik: Hayalleriniz... Bu değerli günün bir daha tekrarı olmayacak ve tamamen içinize sinen bir görünümle konuklarınızın karşısına çıkmadığınız sürece asla mutlu olamayacaksınız, farkındayız. Bu nedenle hazırlık aşamasından son dokunuşları yapacağımız ana kadar fikirlerinizi alarak ilerliyoruz.

Önem verdiğimizin detayların başında düğün mekanınızın özellikleri ve gelinliğinizin modeli de var. ‘’Bu neden önemli?’’ dediğinizi duyar gibiyiz, hemen bir örnekle açıklayalım: Mesela kır düğünü yapacaksanız hem salaş hem de romantik bir gelinlik tercih ettiniz. Bu seçimlere gösterişli bir topuz hiç yakışmayacaktır. Bu nedenle daha doğal saç modellerine yönelerek güzel bir uyum yakalamanızı sağlıyoruz.

Saçlarınıza gösterdiğimiz bu hassasiyeti makyajınızı uygularken de gösteriyoruz. Yüzünüze temas edecek her ürünün kaliteli olmasına dikkat ettiğimizi de belirtelim çünkü her zaman ilk önceliğimiz sağlığınız. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaran, doğal makyaj stillerini çok seviyoruz. Yaptığımız makyajın gün boyu bozulmayıp ilk zamanki halini koruması için özel spreylerden yardım alıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  5. Gazeteciler Sitesi Yıldırım Oğuz Göker Caddesi No:8 Levent- Beşiktaş / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.