Cevat Aydın Hair Salon

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Cevat Aydın Hair Salon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Cevat Aydın Hair Salon Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Cevat Aydın Hair Salon Sık Sorulan Sorular

Cevat Aydın Hair Salon gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cevat Aydın Hair Salon gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Cevat Aydın Hair Salon gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Cevat Aydın Hair Salon gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Cevat Aydın Hair Salon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cevat Aydın Hair Salon şehir dışında hizmet veriyor.


Cevat Aydın Hair Salon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cevat Aydın Hair Salon ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Cevat Aydın Hair Salon Hakkında

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde uygun fiyatları, tecrübesi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile gelin adaylarının saç ve makyaj hizmetini en iyi şekilde sağlayan Cevat Aydın Hair Salon, mutlu gelin adayları için kapılarını ardına kadar açıyor!

Kuaförlük bizim için bir yaşam tarzı! Bu yüzden salonumuzda ağırladığımız herkesin yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz. Gerek imkanlarımız gerekse de sıcak ağırlamalarımız ile bugününüzde hatırlayacağınız bir isim olmak istiyoruz. Kendimizi bu doğrultuda da sürekli geliştiriyor, gelin adaylarımızın olası istek ve beklentilerine en iyi yanıtı vermeyi amaçlıyoruz. Hiç durmadan çalışan, sektöre yeni bir soluk getirmek için yaratıcı tasarımlarını aktaran ve kulllandığı güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerini en iyi markalardan oluşturan bir kuaför salonunda düğününüze hazırlanmanın konforunu yaşmaya ne dersiniz?

Tecrübemiz ve kendimizi kuaförlük sektörü içindeki her konuda gelişirmemiz sayesinde Beşiktaş’taki kuaförlerden farklılaştığımız bir konu bulunuyor. Salonumuzda gelin adaylarına hizmet vermenin yanı sıra erkek kuaförlüğü de yapabiliyoruz. Bu da demek oluyor ki hem gelin hem de damadı aynı anda salonumuzda ağırlayabiliyor ve düğünlerine hazırlayabiliyoruz.

Ekibimizin sahip olduğu donanım sayesinde de salonumuzda hiçbir aksaklık ve sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Tüm işlemlerde yanınızda olan ve bilgi birikimlerini size en iyi şekilde aktaran uzman kadromuz, güler yüzlü hizmetleriyle de düğün stresinden uzaklaşmanızı sağlıyor.

Özellikle düğünlerin sıklaştığı dönemlerde oldukça yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle düğün gününüzden en az 1 ay önce iletişime geçerseniz daha detaylı bir hazırlık ve planlama süreci geçirebiliyoruz. Tüm imkanlarımızla yanınızda olmak ve hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel güne Cevat Aydın Kuaför’de hazırlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Etiler, Hisar Üstü Nispetiye Cd No:104, 34337 Beşiktaş/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.