Cenk Aydınlısoy

E-posta Gönder

Cenk Aydınlısoy Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Cenk Aydınlısoy Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Cenk Aydınlısoy Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cenk Aydınlısoy Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Cenk Aydınlısoy Hakkında

2006 yılında M.a.c cosmetics’de retail make - up artist olarak kariyerine başladı. 7 ay sonra M.a.c event team’ e dahil olarak İstanbul Fashion Week, İstanbul Fashion Lab başta olmak üzere M.a.c’in makyaj sponsorluğundaki bir çok etkinlikte görev aldı. Freelance çalışmalarına ağırlık vererek 2,5 yıl süren M.a.c kariyerini noktaladı. Dergi, klip, defile, kısa film, katalog ve reklam çekimleri gibi geniş bir yelpazede makyaj uygulamalarına devam etti.

2009 yılında televizyon dünyasına adım atarak, Kanaltürk Televizyonu’nun ve Bugün Tv’nin makyaj direktörlüğü görevini üstlendi. Sağlık, yarışma, haber, reality, siyaset, eğlence, magazin vb. farklı içeriklere sahip, 200’ü aşkın canlı ve bant olarak yayınlanan programın makyajlarını hazırladı. Bu sürede sayısız sunucu, sanatçı, siyasetçi, oyuncu ve haber spikeri ile çalıştı.

2010 yılında makyaj sanatı ile ilgili bilgilerini, deneyimlerini ve tecrübelerini paylaşma isteği duyarak makyaj eğitmenliği yapmaya başladı. Kişiye özel, kurumsal ve profesyonel olmak üzere 3 farklı eğitim programı geliştirdi. Makyaj sanatını profesyonel olarak öğrenmek isteyenler başta olmak üzere, kurumsal şirketlere ve kişilere özel eğitimler verdi.

Çeşitli kozmetik dergilerinde moda ve gelin makyajı üzerine makaleleri yayınlandı. Gazete, blog ve magazin siteleri ile makyaj sanatı üzerine röportajlar yaptı. 2013 yılında kurmuş olduğu A & H Profesyonel saç ve makyaj hizmetleri adı altında kurduğu şirket, özel televizyon kanallarına ve sektördeki diğer alanlara 2015 yılının başlangıcına kadar hizmet vermeye devam etmiştir.

2015 yılı itibariyle tamamen bağımsız çalışmalarına odaklanmış olup, yeni projeleriyle kariyerine devam etmektedir.

Gelin Makyajı Hizmeti

- Ücretsiz makyaj provası
- Belirlediğiniz lokasyonda makyaj hizmeti
- İstenildiği takdirde profesyonel moda fotoğrafçıları ve saç tasarımcıları çalışabilme imkanı

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.