Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi Hakkında

Güzellik konusunda size ihtiyacınız olan tüm desteği en iyi şekilde sağlamaya hazırız. Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi ailesi olarak beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Kurucumuz Can Tümenci 1968 yılında meslek hayatına başladı. Ankara’nın en iyi ustalarından Enver Altuğ’un yanında deneyim kazanan Can Bey daha sonra İstanbul’da faaliyetlerini sürdürdü. Divan Oteli ve Divan Kuaför’de iki yılı aşkın süre hizmet verdi. Daha sonra Maçka’da bulunan Muammer Yaprakgül ile dokuz yıl beraber çalıştım. 1990 yılında ise Abdi İpekçi Caddesi’nde kendi salonunu başardı. O günden itibaren de çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Sektörde marka olarak uzun yıllardır hizmet veriyor ve tanınıyoruz. İstenilen tüm saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Yıllardır deneyim kazanıyoruz. Her çalışmamıza da bu deneyimlerimizi aktarıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Uzun süren çalışma tempomuz içerisinde saç, makyaj ve fotoğrafın ayrılmaz bir üçlü olduğunu fark ettik. Bunun doğrultusunda da fotoğrafçı ve kuaförün kombinasyonu olarak hizmet vermeye karar verdik. Türkiye'de bir ilke imza attık ve Türkiye'nin ilk fotoğraf stüdyosuna sahip kuaför salonunu kurduk. Siz de böylesine farklı bir hizmet eşliğinde özel günlerinize hazırlanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl görünmek istediğinizi öğreniyor ve randevu kaydı oluşturuyoruz. Çalışmalarımızı önceden planladığımız için düğün günü hazırlıklarımız daha kolay ve stressiz bir şekilde ilerliyor. Kuaför salonumuz içerisinde her zaman kaliteli malzemeler kullanıyor ve dünyaca ünlü markalarla iş birliği yapıyoruz.

İstanbul kuaförleri arasında öne çıkan farklı bir markayız. Siz de en mutlu günlerinize Can Tümenci dokunuşlarıyla hazırlanmak isterseniz sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilyalı sk. n.4 d.20 Yeşilköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Can Tümenci Saç Güzelliği Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.