Çağrı Korucu Wedding

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Çağrı Korucu Wedding Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Çağrı Korucu Wedding Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Çağrı Korucu Wedding Sık Sorulan Sorular

Çağrı Korucu Wedding gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Çağrı Korucu Wedding gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Çağrı Korucu Wedding gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Çağrı Korucu Wedding gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Çağrı Korucu Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Çağrı Korucu Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Çağrı Korucu Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Çağrı Korucu Wedding ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Çağrı Korucu Wedding Hakkında

Uzun zamandır planladığınız ve her detayını düşündüğünüz düğününüze kısa bir süre kaldı ve siz hala güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir kuaför belirlemediniz mi? Sakın kaygılanmayın! Aldığım eğitimleri, tecrübelerimi ve bilgi birikimlerimi gelin adaylarımla paylaşmak ve bu özel gününüzü ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyorum!

Çağrı Korucu Wedding olarak girdiğim sektörde memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyorum. Önce gelin adaylarımı yakından tanıyor, tarz ve stillerini öğreniyorum. Bunun yanı sıra gelinliğinin modeli, duvağı, düğün konsepti gibi detaylar da saç ve makyaj stiliniz için önemli oluyor. Sizi tepeden tırnağa kusursuz bir görünüme kavuşturmak, benim tek amacım.

İstanbul’daki kuaförlerden farklılaştığım noktalardan biri de; hizmetlerimi istediğiniz yerde sizinle buluşturabiliyor olmam! Eviniz, düğün mekânınız, bir otel ya da belirlediğiniz pek çok yer için ortak bir gün ve saat belirlemek yeterli oluyor! Bu sayede yoğun bir tempoda çalışan ya da düğün hazırlıklarından dolayı yeterli boş vakti olmayan gelin adaylarına de oldukça kolaylık sağlıyorum.

Saçınızın gün boyunca bozulmaması için özel spreyler kullanıyorum. Makyajınızı yapmadan önce ise cildinizi özel kremler ile temizliyorum. Bu, makyajınızın daha parlak görünmesini ve çok daha uzun süre bozulmadan kalmasını sağlıyor. Tüm işlemler için kullandığım güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarıyla çalıştığımı da belirtmek istiyorum. Hak ettiğiniz kaliteyi size en iyi şekilde sunacağımdan kuşkunuz olmasın!

Gelin saçı ve makyajının oldukça yüksek fiyatlarla gerçekleştiği şu dönemlerde, gelin adaylarıma oldukça ekonomik teklifler sunuyorum. İstanbul kuaför fiyatlarından farklılaşan fiyatlarım ile sizleri memnun ettiğim kadar cebinizi de memnun edeceğimden eminim.

Hakkımda daha çok şey öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.