Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Buse Şimşek Beauty Make-up

Buse Şimşek Beauty Make-up

Buse Şimşek Beauty Make-up Hakkında

Buse Şimşek Beauty Make-Up olarak, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi en özel gününüzün hazırlıklarınıza yansıtıyoruz. Birbirinden güzel gelin saçı ve makyajlarımızla işletmemizi İstanbul’un en iyi gelin kuaförleri arasına sokuyoruz. İstanbul'da yer alan kuaförümüzde en kaliteli malzemelerle makyajınızı yapıyor ve birbirinden güzel hizmetlerimizle istediğiniz görüntüyü yakalamanızı sağlıyoruz. Kalite ve mutluluğu daima en önemli özelliklerimizin başında tutuyor, güzelliğinize güzellik katıyoruz.

Deneyim

Küçük yaşlarından beri bu işin içerisinde olan işletme sahibimiz, adeta çekirdekten yetişmiş bir şekilde en güzel gelin saçı ve makyajlarını hazırlıyor. 30 yıldır bu işle uğraşıyor ve 20 yıldır dükkan işletiyoruz. 6 kişilik ekibimizle oldukça özenli ve titiz bir şekilde çalışıyor, her gün daha iyisini ortaya koymayı amaçlıyoruz. “Kuaforüm Sensin”, “Benim Kuaförüm” yarışmalarına da katılıp, hünerlerimizle televizyon ekranlarını da süsledik.

Hizmetler

Güzel yüz hatlarınızı daha da ön plana çıkarmak için her bir detayı ele alıyor, zayıflama rutinine varana kadar ulaşan hizmetlerimizle misafirlerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Cilt bakımı, manikür, ağda, ipek kirpik ve protez tırnak gibi her bir detayınızla ilgileniyor ve her türden bakımınızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. İsteğe göre evde de hizmet verebiliyoruz.

Saç / Makyaj Tarzı

Yenilikçi bir yaklaşım gösteriyor ve güncelden kopmayarak modern tarzları benimsiyoruz. Makyajınız konusunda da, saçınızın hazırlığında da bütün detayları bütün olarak ele alıyor, yüz hatlarınız, ten renginiz ve gelinliğinize göre hareket ediyoruz. Saçlarınızdan tırnak uçlarınıza kadar estetik bir görünüm oluşturuyor, düğününüzde üstünüzde olan bütün gözleri kamaştırıyoruz. İstanbul gelin saç makyaj konusunda en iyi stilleri tercih ederek işletmemizi ön plana çıkarıyoruz.

En güzel gününüzü yepyeni gelin saçı modelleri ve modern makyajlarımızla süslüyor, Büyükçekmece'de yer alan işletmemizde bütün gelin adaylarımızı bekliyoruz. Güler yüzün öneminin farkındalığıyla çalışıyor, gelinimizin kendini konforlu bir alanda hissetmesini sağlıyoruz. Nakit, havale ve kredi kartı ile ödeme alıyoruz. İstanbul gelin kuaförleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Buse Şimşek Beauty Make-up Özellikler

Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Buse Şimşek Beauty Make-up Sıkça Sorulan Sorular

Buse Şimşek Beauty Make-up gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Buse Şimşek Beauty Make-up gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ayşe & Nazım

Düğün Tarihi: 15.07.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sinan Bey ve Buse Hanım gerçekten işlerinde çok başarılılar. Düğün boyunca saçım ve makyajım asla bozulmadı. Herkes çok begendi ve nerede yaptirdigimi sordular. En mutlu günümde beni keyifli bir şekilde hazırladıkları için kendilerine teşekkür ederimm :)

Buse Şimşek Beauty Make-up

Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz bir ömür inşallah ?

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.