Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Bülent Cansu Kuaför

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Bülent Cansu Kuaför Hakkında

Düğünün hayatınızın en özel günlerinden biri olduğunun farkındayız. Uzun zamandır da İstanbul’da Bülent Cansu Kuaför ismiyle size hizmet veriyor ve düğün gününüzde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek saç ile makyaj tasarımlarını yapıyoruz. Özel günlerinizde olduğu kadar günlük hayatta da tercih edebileceğiniz kuaför salonumuzda renklendirme ve saç kesim işlemleriyle imajınızı yeniliyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalıştığımız düğün salonumuzda aile sıcaklığında bir ortamda sizi ağırlıyoruz. Her zaman kaliteyi önceliğimiz yaptığımız için de daima tanınan markaların ürünleriyle size hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla beklentilerinizi karşılıyor, isteklerinize pratik çözümlerimizle yardımcı oluyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız saç ve makyaj tasarımlardan da bahsederek hizmet kalitemize dair fikir edinmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz her modeli rahatlıkla uyguladığımız salonumuzda gönlünüzden geçen her saç ve makyaj stilini bize rahatlıkla iletebilirsiniz. Düğün gününüzde sizi sevdiklerinizle beraber ağırlayarak keyifli vakit geçirmenizi de sağlıyoruz. Bunun için bize önceden size eşlik edecek yakınlarınızın sayısını vermeniz gerekiyor. Sevdiklerinizle birlikte hazırlıklarınıza aynı anda başlayarak eş zamanlı olarak bitiriyoruz.

Saç yapımınız esnasında gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulunduruyoruz. Makyaj yapımınızda ise yüz hatlarınıza göre yapacağımız uygulamaları netleştiriyoruz. Aynaya baktığınızda kendinizi görmek istediğiniz görüntüyü size sağlamak için uğraştığımız salonumuzda her zaman sizin beğeniniz doğrultusunda hareket ederek göz kamaştırmanızı istiyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettiren yerlerden biri olan kuaför salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Hayatınızın en özel anlarında size eşlik etmek ve dokunuşumuzla ışıltınızı ön plana çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.