Bella Kuaför Ali

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Bella Kuaför Ali Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Bella Kuaför Ali Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bella Kuaför Ali Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bella Kuaför Ali Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Takma kirpik

Bella Kuaför Ali Hakkında

Müstakbel eşinizle sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Bella Kuaför Ali olarak gelin saçı ve makyajı konusunda size kusursuz bir hizmet sunarak, muhteşem güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz.

Bella Kuaför Ali İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel ekibiyle en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Bunun için salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarıyla çalışıyoruz. Sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ederek ve kullandığımız ekipmanlarda teknolojiye iyi bir şekilde adapte olarak kendimizi daima bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıklarının her aşamasında sizin isteklerinizi tam olarak karşılamayı hedefliyoruz. Sizin görüşlerinizi ön planda tutarak; yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza, tarzınıza en uygun saç modelini tasarlıyoruz. Saç modelinizi tasarlarken dilerseniz gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, size bambaşka bir ışıltı katabiliyoruz. İncilerle süslenmiş ihtişamlı topuzlardan, çiçeklerle bezenmiş zarif su dalgalarına kadar dilediğiniz her tarzda saç modelini en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Gelin saçınızı her detayıyla tam olarak hazırlayıp, kaliteli saç spreyleriyle güçlü bir şekilde sabitliyoruz. Bu sayede saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızı, gelin saçınızı, düğün konseptinizi ve tarzınızı doğru bir şekilde analiz edip, size en uygun görüntüyü tasarlamakla işe başlıyoruz. Makyaj hazırlıklarınızda da sizin görüş ve isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Makyajınıza gözenek görünümünüzü en aza indirip, makyajınızın yüzünüzde kalıcı olmasını sağlayacak bir baz uygulamasıyla başlıyoruz. Ardından makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmamızı isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Bella Kuaför Ali Pendik kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Batı Mahallesi 19 Mayıs Caddesi Akasya Sokak No:13 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.