Ayhan Toraman

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ayhan Toraman Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ayhan Toraman Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayhan Toraman Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayhan Toraman Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ayhan Toraman Hakkında

Profesyonel ellerde iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajı, düğün gününüzde şüphesiz ki güzelliğinizi tamamlayan en önemli faktördür. Bu nedenle düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıp, davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplamanız için işinizi şansa bırakmayıp, kendinizi profesyonellere teslim etmenizi öneriyorum. Ben Ayhan Toraman olarak gelin saçı ve makyajı konusunda size her anlamda kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak, her detayıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyorum. Bugüne kadar birçok gelinin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olup, onları rüya gibi bir güzelliğe kavuşturdum. Şimdi de sizin düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldamanızı sağlamak için sizi bekliyorum.

Gelin saçı ve makyajı konusunda tatlı telaşları içinde gelinlerle doğru bir şekilde iletişim kurmak oldukça önemlidir. Bu nedenle ben hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi öğreniyorum. Hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğim bu bilgileri göz önünde bulundurarak, sizin hayallerinizin ötesine geçmek için özenle çalışıyorum

Size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için kendimi devamlı olarak geliştirmeyi hedefliyorum. Kuaför sektöründeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığım ekipmanları yeniliyorum. Sadece en güvendiğim kaliteli markalarının ürünlerini kullanarak yaptığım her profesyonel işlemde en iyi sonuçları elde edebiliyorum. Saçlarınıza uyguladığım her işlemde de olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyorum.

Gelin saçınızı ve makyajınızı yaparken yüz hatlarınızdan, düğün mekanınıza kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyorum. Kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyabilmeniz için saçlarınızda kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyor, makyaj uygulamanızı ise kalıcılığı yüksek makyaj ürünleriyle gerçekleştiriyorum.

Hizmetlerimi freelance olarak sunabiliyorum. Dilerseniz düğün mekanınızda, dilerseniz de evinizde fark yaratan hizmetlerimi sunabiliyorum.

Siz de en güzel gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımda daha fazla bilgi edinebilir, Ayhan Toraman İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.