Angel Kuaför Bakırköy

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Angel Kuaför Bakırköy Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Angel Kuaför Bakırköy Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Angel Kuaför Bakırköy Sık Sorulan Sorular

Angel Kuaför Bakırköy gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Angel Kuaför Bakırköy gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Angel Kuaför Bakırköy gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Angel Kuaför Bakırköy gelin saçı ve makyajı haricinde solaryum, cilt bakımı, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Angel Kuaför Bakırköy şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Angel Kuaför Bakırköy şehir dışında hizmet vermiyor.


Angel Kuaför Bakırköy ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Angel Kuaför Bakırköy ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Angel Kuaför Bakırköy Hakkında

Uzman bir kadro, teknolojik ekipmanlar, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı, eşsiz bir tecrübe ve yaratıcılık. Angel Kuaför olarak düğün günü ihtiyacınız olan ne varsa eksiksiz bir şekilde sunmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz. Hayalleri olan bir gelin adayı olarak gireceğiniz bu kapıdan, eşsiz bir gelin olarak çıkmaya hazır olun. Tıpkı daha önce en önemli günlerinde bizi tercih eden herkes gibi!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kaliteyi ön planda tutuyoruz. Kullandığımız aksesuarlar, ürünler, malzemeler ve ekipmanlarımızın hepsinde bunu net bir şekilde görebiliyorsunuz. Hayatınızda önemli bir yere sahip olan bugünde tercih edilmenin sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyor, güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için önce sizi yakından tanıyor, tarzınızı ve zevklerinizi en iyi şekilde yansıtmayı amaçlıyoruz. Gelinliğiniz, düğün mekanınız ve düğün konseptinizle uyumlu bir gelin olmanız için her detayın üstünde tek tek duruyoruz. Bu anlayışımız sayesinde de Bakırköy kuaförleri arasında gelin adaylarımızın ilk tercihleri oluyoruz.

Yalnızca gelin saçı ve makyajıyla sınırlı kalmıyor, güzellik ve bakıma dair neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Keratin bakım, cilt bakımı, manikür, pedikür, protez tırnak ve solaryum gibi imkanları da gelin adaylarımıza sağlıyoruz. Özellikle bahar ve yaz ayları gibi düğünlerin sıklaştığı dönemlerde yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden günün büyük bir bölümünü size ayırmak ve tüm hizmetlerimizi eksiksiz bir şekilde sunabilmek için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Zeytinlik, 1. Çk. No:23, 34140 Bakırköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.