Ali & Mustafa Kuaför

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ali & Mustafa Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ali & Mustafa Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ali & Mustafa Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ali & Mustafa Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ali & Mustafa Kuaför Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Ali & Mustafa Kuaför’de hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlayacak tüm uygulamaları başarıyla yapıyoruz. Özenli saç ve makyaj tasarımlarımızla beklentilerinizi karşılıyor, enerji dolu bir ortamda sizi düğününüze hazırlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllardır güzellik sektöründe tüm ustalığımızla faaliyet gösteriyoruz. Daima en iyi hizmeti sunma çabamızla beklentilerinizi karşılayacak en iyi şekilde çalışıyoruz. Deneyimli kadromuzla ihtiyaçlarınızı iyi analiz ediyor ve pratik çözümlerimizle sorularınıza yanıt veriyoruz. Güzellik sektöründe moda olan trendleri ve uygulamaları yakından takip ederek çalışmalarımızda mutlaka isteğinize bağlı olarak yer veriyoruz. Dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanarak Ali Mustafa Kuaför’de kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sorunsuz bir hizmet almanızı ve keyif dolu bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Bunun için de sevdiğiniz yakınlarınızla birlikte hazırlanmanızı sağlıyoruz. Bize önceden yanınızda gelecek kişilerin sayısını belirttiğinizde çalışan kadromuzu ve kullanacağımız malzemeleri o doğrultuda hazırlıyoruz.

İstediğiniz saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapabildiğimiz gibi önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Saçınızı yıkıyor ardından maşa ve fön yardımıyla şekil vererek farklı toplama stilleriyle istenilen görüntüyü elde ediyoruz. Makyaj aşamasında ise önceliğimiz ten renginizle bütünleşen pürüzsüz bir görüntü sağlamak olduğu için kapatıcılığı ve renk pigmentleri yüksek malzemeler tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkararak bronzer, kontur ve aydınlatıcı uygulamalarımızla estetik bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Siz de Etiler kuaför salonları arasında yer aldığımız güzellik merkezimizde hayalini kurduğunuz gelin olmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu hemen doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Nispetiye Cad. Petrol Sitesi 3. Blok Daire: 1 Etiler, Beşiktaş/Istanbul.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.