Akif Baso Kuaför Salonu

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Akif Baso Kuaför Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Akif Baso Kuaför Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Akif Baso Kuaför Salonu Sık Sorulan Sorular

Akif Baso Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Akif Baso Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Akif Baso Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Akif Baso Kuaför Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Akif Baso Kuaför Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Akif Baso Kuaför Salonu şehir dışında hizmet veriyor.


Akif Baso Kuaför Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Akif Baso Kuaför Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Akif Baso Kuaför Salonu Hakkında

Büyümenin sorumluluk istediğine inanarak yolumuza devam ediyoruz. Akif Baso Kuaför Salonu ailesi olarak kurulduğumuz günden beri güzelliğin ve estetiğin kadınlar için önemini bilerek hareket ediyoruz. Bu çizgi doğrultusunda ilerleyerek müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sadece gelin saçınız için değil aynı zamanda düğününüzde ışıl ışıl bir cilt ve saçlara sahip olmanız için de çalışıyoruz. Yenilenmiş görünmek için de uğramanız gereken bir estetik ve güzellik merkeziyiz. Siz de beklentilerinizin ötesinde bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle tanışabilirsiniz.

Özel günlerinizde saç ve makyajıyla fark yaratmak istiyorsanız size beklediğinizi vereceğimize emin olabilirsiniz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamaya şimdiden hazırız. İstanbul Maltepe’de bulunuyoruz. Çalışmalarımızla dikkat çekiyoruz. Dönemin tüm moda trendlerini yakından takip ediyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Üstelik sadece özel günlerinizde değil normal zamanlarda da salonumuza uğrayabilirsiniz. Bünyemizde her hizmet mevcut.

Akif Baso Güzellik Salonu olarak bir daha tekrarı olmayacak tüm değerli günlerinize hazırlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Sizinle hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Hayallerinize tecrübelerimizle ışık tutuyoruz. Eğer sizinle ilk kez tanışıyorsak mutlaka cildinizi ve saç yapınızı inceliyoruz. Daha sonra uygun saç ve makyaj modelleri hakkında konuşuyoruz. Hatta dilerseniz saç kesimi ve boya gibi işlemleri de yaparak düğünden önce imaj değiştirmenizi sağlayabiliriz.

Kuaför salonumuz her zaman hijyenik. Rahatlıkla mekanımızda hizmet alabilirsiniz. Kullandığımız tüm malzemeleri iş bittikten sonra dezenfekte ediyoruz. Kaliteli ürünler kullanıyor ve dünyaca ünlü markalarla iş birliği yapıyoruz. Akif Baso Maltepe fiyat listesi olarak da sizi memnun edecek. Hem içinize sinen işlemler yapıyor hem de uygun fiyatlarımızla kalbinizi fethediyoruz.

Siz de düğününüze bizimle hazırlanmak isterseniz sayfada bulunan Akif Baso Maltepe telefon ve mail bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bagdat Cad. No : 120 / 55 (Yapi Kredi Pasaji) Maltepe

  • E-posta

    E-posta Gönder

Akif Baso Kuaför Salonu Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nagihan & Nagihan&Eser

Düğün Tarihi: 06.07.2019


Bir çok organizasyonda ilk yardımımız tek adresimiz olur :) makyaj da Duygu Hanım özellikle tercihimiz :) istediğimiz saçı ve makyajı yapabilir olmaları her zaman içimizi rahatlatır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.