Adem Kaya Kuaför

E-posta Gönder

  • Sancaktepe, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Adem Kaya Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Adem Kaya Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Adem Kaya Kuaför Sık Sorulan Sorular

Adem Kaya Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Adem Kaya Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Adem Kaya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Adem Kaya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Adem Kaya Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Adem Kaya Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Adem Kaya Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Adem Kaya Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Adem Kaya Kuaför Hakkında

2002 yılından beri kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla kadınların hayatına güzellik katan Adem Kaya Kuaför Sancaktepe şimdi de sizin düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizde.

Biz yenilikçi bakış açımız ve profesyonel dokunuşlarımızla her zaman en iyisi için çalışan bir ekibiz. 40’a yakın ekip üyemizden her biri alanında eğitim almış, profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşuyor. Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana özenle çalışarak bizi tercih eden herkesten aldığımız iyi referanslarla yolumuza devam ettik. Güzelliğin özen ve kaliteyle olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle kendimizi geliştirmek için devamlı eğitimler alıyor ve salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça titiz davranıyoruz. En seçkin dünya markalarının ürünlerini kullanarak yaptığımız işlemler profesyonel dokunuşlarımızla birleşince ortaya çıkan sonuçlar elbette ki muhteşem oluyor.

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde gelin saçı ve makyajı konusunda size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalini kurduğunuz gelin görüntüsünü tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından hayallerinizin ötesinde bir güzelliğe ulaşmanız için hazırlıklara başlıyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken yüz şeklinizden gelinlik modelinize kadar birçok unsura dikkat ediyoruz. Tarzınız, düğün mekanınız ve düğün konseptiniz ne olursa olsun size en uygun gelin saçını kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanızda öncelikle yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmayı ve ufak tefek bazı kusurlarınızı daha az görünür kılmayı hedefliyoruz. Makyajınızın her aşamasına sadece en kaliteli ve kalıcı markaların ürünlerini kullanıyoruz.

Sancaktepe’nin yanında Şehitali ve Gazi’de de şubelerimiz bulunuyor. Siz de düğün gününüzde mükemmeli isteyen bir müstakbel gelinseniz bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Adem Kaya Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnönü Mah. İnönü cad. Yapı Kredi Sokağı No:7A Sarıgazi/Sancaktepe

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.