8. Renk Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

8. Renk Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

8. Renk Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

8. Renk Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

8. Renk Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

8. Renk Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


8. Renk Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

8. Renk Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, cilt bakımı hizmetlerini vermektedir.


8. Renk Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 8. Renk Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor.


8. Renk Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

8. Renk Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

8. Renk Saç Tasarım Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle 8.Renk Saç Tasarım olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel hizmet sunarak, sizi her detayıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaştırıyoruz.

Salonumuzda profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle size her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için salonumuzda sadece en güvendiğimiz kaliteli dünya markalarının ürünleriyle çalışmaya özen gösteriyoruz. Son trendlere ve son teknolojik gelişemelere iyi bir şekilde adapte olarak her zaman kendimizi bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz.

Gelin saçınızın ve makyajınızın hazırlıklarının her aşamasında sizin görüşlerinizi ve beklentilerinizi ön planda tutuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinzi öğreniyoruz. Ardından edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket edip, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, düğün mekanınıza kadar birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Sizinle beraber size en uygun saç modelini belirledikten sonra çalışmalara başlıyoruz. Yeni hayatınıza yenilenmiş bir görüntüyle başlamak isterseniz renklendirmeden, kesime kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Saç modelinizi hazırlarken saçlarınızda birbirinden güzel aksesuarlar kullanarak, size bambaşka bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra da kaliteli saç sabityecileri kullanarak, düğün gününüz boyunca bozulmadan durmasını sağlıyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızı, gelin saçınızı, gelinliğinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun makyaj uygulamasını yapıyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlıyoruz.

Düğün gününüzde rüya gibi bir güzelliğe ulaşmak için; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve 8. Renk Saç Tasarım İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Biz profesyonel ekibimizle düğün gününüzde göz kamaştıran güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Sahrayı Cedit, Şemsettin Günaltay Caddesi & Ferit Bey Sokak Korkut Apt. 13/A, 34734 Kadıköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.