Paris Kuaför by Adem Ayan

E-posta Gönder

 • Kuşadası, Aydın.

Ekiple Tanışın

Paris Kuaför by Adem Ayan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Paris Kuaför by Adem Ayan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Paris Kuaför by Adem Ayan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Paris Kuaför by Adem Ayan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Paris Kuaför by Adem Ayan Hakkında

2004 yılından beri profesyonel dokunuşlarıyla kadınların eşsiz güzelliklerini ortaya çıkaran Paris Kuaför Aydın şimdi sizin de düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizle göz kamaştırmanız için hizmetinizde.

Altı kişilik her biri işini aşkla yapan ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu profesyonel ekibimizle salonumuzda size düğün telaşınız içinde rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Size ve sevdiklerinize her ihtiyacınızda güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Şık tasarımlı ferah salonumuzda, sevdiklerinizle beraber rahatça hazırlıklarınızı yapabileceğiniz geniş bir alan bulunuyor. Düğün gününüzde sizinle beraber on beş yakınınıza kadar en iyi şekilde hizmet verebiliyoruz.

Paris Kuaför by Adem Ayan olarak profesyonel ekibimizle birlikte güzelliğin kalite ve özenle ortaya çıkarıldığına inanıyoruz. Ekibimizle beraber sektörde kendimizi geliştirmek için devamlı eğitimler alıyor ve son trendleri yakından takip ediyoruz. Size her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için de salonumuzda kullandığımız ürünleri seçme noktasında çok titiz davranıyoruz. Salonumuzda sadece en seçkin markaların güvendiğimiz ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede her işlemi saçlarınızı yıpratmadan uygulayabiliyoruz.

Gelin saçınızı ve saçlarınızı tasarlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız gibi birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Tüm faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun görüntüyü hazırlıyoruz. Elbette ki oluşan görüntünün öncelikle sizin içinize sinmesini hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca da sizin isteklerinizi tam olarak karşılayıp, beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi tecrübeli ve profesyonel ellere teslim edip düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Paris Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.