Nisa Güzellik ve Kuaför Salonu

E-posta Gönder

Nisa Güzellik ve Kuaför Salonu
 • Çine, Aydın.

Ekiple Tanışın

Nisa Güzellik ve Kuaför Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nisa Güzellik ve Kuaför Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Nisa Güzellik ve Kuaför Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nisa Güzellik ve Kuaför Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nisa Güzellik ve Kuaför Salonu Hakkında

Kendinize bir iyilik yapın ve tercihinizi düğün hazırlığınız için profesyonel bir destek sunan Nisa Kuaför ve Güzellik Salonu’ndan yana kullanın! Bugüne kadar özel günlerinde bizi tercih eden gelin adaylarımızın hepsinin memnuniyetini sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Neden sıradaki siz olmayasınız?

Her tarza, her zevke ve her bütçeye uygun saç ve makyaj tasarımlarını salonumuzda uyguluyoruz. Bunun için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde modaya ayak uyduruyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen seçeneklere hakim oluyoruz. Gerek kusursuz hizmet anlayışımız gerekse de sıcakkanlı ev sahipliğimiz sayesinde Aydın kuaförleri arasından farklılaştığımızı kapımızdan içeriye girdiğiniz ilk anda fark edeceksiniz.

Nisa Kuaför ve Güzellik Salonu, değişim için Aydın’daki en doğru tercihlerden olacaktır! Mesleğini seven, ne yaptığını iyi bilen ve aldığı eğitimleri en iyi şekilde kullanan bir ekip ile kesim ve boya işlemlerinin hepsini uzmanlıkla uyguluyoruz. Sevdiklerinizin hayran bakışları arasında mutlu bir geleceğe imza atacak, uzun yıllar unutulmayacak bir gelin olacaksınız.

Aynı zamanda güzellik salonu olarak da faaliyet gösteriyor, bu yüzden de ihtiyacınız olan tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde sağlayabiliyoruz. Ağda, epilasyon, kaş – bıyık, manikür, pedikür, saç bakım ve cilt bakım gibi işlemler ile tepeden tırnağa kusursuz görünmenizi amaçlıyoruz.

Özellikle bahar ve yaz aylarıyla birlikte düğünlerin sayısında da artış görülüyor. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle günün büyük bir bölümünü gelin adaylarımız ve yakınlarına ayırabiliyor, tüm imkanlarımızı eksiksiz bir şekilde sunabiliyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda düğününüze hazırlanmak için aradığınız kuaförü bulduğunuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şevketiye Mah. Ali Rıza Efendi Sok. No:22/A Çine/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.