Meryem Kuaför Didim

E-posta Gönder

 • Didim, Aydın.

Ekiple Tanışın

Meryem Kuaför Didim Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Meryem Kuaför Didim Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Meryem Kuaför Didim Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Meryem Kuaför Didim Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Meryem Kuaför Didim Hakkında

En değerli gününüzde bir prenses gibi hissetmek ve bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir kuğu gibi süzülmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, sizi harika bir önerimiz var: Meryem Kuaför Didim. Kuaför salonumuzda siz değerli gelinlerimiz için kusursuz hizmetler veriyoruz. Muhteşem bir gelin saçı ve makyajının yanında tesettürlü gelinlerimiz için ayrı bir türban tasarımı hizmetimiz bulunuyor. Bu salondan mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Düğün gününüze hazırlık sürecinizde, büyük bir titizlik ve özenle çalışıyoruz. Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz bugünde, memnuniyetinizi sağlamak ve beklentilerinizi eksiksiz karşılamak için çabalıyoruz. Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, sizin fikirlerinizi ve hayallerinizi öğrenerek işe başlıyoruz. Düşlediğiniz gelin görünümünü gerçeğe dönüştürmek için; düğün yapacağınız mekan, düğün konseptiniz ve gelinliğinizin modeli gibi detayları anlatmanızı istiyoruz. Ardından, size en uygun saç modeli ve makyaja birlikte karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri için genellikle, yukarıdan ya da enseden toplanmış saç modellerini tercih ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanabileceğiniz gelin tacı ve duvak gibi aksesuarlarla, güzelliğinize güzellik katacaksınız. Açık hava ve kır düğünleriniz için, dalgalı ve açık bırakılmış, dağınık bir şekilde toplanmış veya örgü modellerini tavsiye ediyoruz. Romantik görünümü desteklemek için minik çiçekli ve saçlarınızı saran saç aksesuarları takabilirsiniz.

Makyajınız için, gelinliğinize, yüz şekliniz ve saç modelinize uyacak bir görünüm tercih ediyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarıyla birlikte, harikalar yaratmaya devam ediyoruz.

Aydın kuaför salonları arasında, siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde, kendinizi bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.