Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Ekiple Tanışın

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu Sık Sorulan Sorular

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu şehir dışında hizmet vermiyor.


Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Güzellik sektöründe yer almaya başladığımız günden beri 12 seneden fazla oldu. Profesyonel hizmet verdiğimiz bu süreçte kurduğumuz Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu markası da Aydın’da isminden söz ettirir oldu.

Öyle ki pek çok kadının güvenle tercih ettiği salonumuz güzellik sektöründe kalıcı makyaj uygulamalarıyla yer alıyor. Kuaför salonları arasında fark yaratan kalıcı makyaj uygulamalarımız kalite ve özenli hizmetle de birleştiğinde yüzünüzü güldürüyor. Saç tasarımı, bakım, renk değişikliği, renklendirme, kesim ve kaynak gibi uygulamalarımız da sıklıkla tercih ediliyor. Gelin adayları için de vazgeçilmez olan salonumuzda, düğün şıklığınız için hem saç tasarımı yapıyoruz hem de profesyonel makyaj uygulamaları. İşini severek yapan 4 kişilik profesyonel ekibimizle güler yüzlü ve özverili bir çalışma düzenine sahibiz.

Salonumuzda düğün öncesi hizmetlerden de yararlanmak ister misiniz? Düğün öncesi hizmetlerin ne olduğunu merak ediyor olmalısınız. Bunlar; istediğiniz saç modeli için uygun imaj çalışmaları, bakımlar, düğün günü güzelliğinizi belirginleştirmek için kirpik lifting ve ihtiyacınız olan doğru tekniklerle kaş uygulamaları. Kalıcı makyaj uygulamaları için talepler gün geçtikçe artarken saçlarda da estetik renklendirmeler ve bakımlar ön plana çıkıyor.

Düğün günü Kuşadası kuaför salonları arasında yer alan Melisa Kuaför ve Güzellik Salonu’nu tercih ederseniz profesyonel ekibimizin yapacağı saç tasarımını da beğeneceksiniz. Topuz, örgü veya dağınık saç modellerine yakışan aksesuarlarla yaptığımız düzenlemeler de ilginizi çekecek. Duvak seçimine göre tasarladığımız saçınız gibi özel türban tasarımı çalışmaları da yapıyoruz. Makyajınızla doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz.

Hazırlık sürecini salonumuzda yapmak istemezseniz, düğün mekanı veya otelde gelin partisi öncesi hazırlıklarınızı yapabiliriz. İstediğiniz her yerde sizinle olmanın heyecanıyla sizi bekliyoruz. Salonumuzda yaptığımız hazırlıklarla sizinle birlikte 10 kişinin hazırlıklarını tamamlıyoruz. Melisa Güzellik Salonu Kuşadası’nda sizin de tercihiniz oluyorsa, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Camikebir Mahallesi Sabucalı Sokak Karasu İş Hanı Kuşadası/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.