Kuaför Uğur

E-posta Gönder

 • Kuşadası, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Uğur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Uğur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Uğur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Uğur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Uğur Hakkında

Düğün gününüzde gelin saçınız ve makyajınız eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurdur. Biz Kuaför Uğur Aydın olarak düğün gününüzde gelin saçınıza ve makyajınıza hak ettiği değeri gösteriyor, profesyonel dokunuşlarımızla sizi ışıl ışıl bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Belki de çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Profesyonel ekibimizle bu nedenle gelin saçınızı ve makyajınız hazırlarken oldukça titiz hareket ediyoruz.

Salonumuzda çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında eğitim almış, insan ilişkilerinde başarılı ve tecrübeli kişilerden oluşuyor. BU ekibimizle salonumuzda size samimi bir ortam yaratıyor, her ihtiyacınızda güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde son moda renklendirme, şekillendirme, kesim ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanabiliyoruz.

Salonumuzda hijyene ve kaliteye çok önem veriyoruz. Salonumuzda kullandığımız her araçta doğru sterilizasyon yöntemleri kullanarak size son derece hijyenik bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda kullandığımız ürünlerin güvenilirliği konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Her türlü işlemde sadece en güvendiğimiz kaliteli ve seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede yaptığımız işlemlerden her zaman beklediğimiz kusursuz sonuçları elde edebiliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken öncelikli amacımız aynada oluşan son görüntünün her detayıyla sizin içinize sinmesi oluyor. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğrenmeye oldukça önem veriyoruz. Gelinliğinize, düğün mekanınıza, yüz şeklinize en uygun saç modelini bulma noktasında kararsızlık yaşarsanız, profesyonel ekibimizle size yardımcı oluyoruz.

Düğün gününde daha uzun saçlara sahip olmak isteyen gelinlerimiz için salonumuzda; mikro kaynak ve çıt çıt hizmeti de sunuyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi işini bilen bir ekibe teslim edip muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Aydın gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Türkmen Mah. Umut Sok. No:1 Şehiriçi Pehlivanoğlu Market Karşısı Kuşadası/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.