Kuaför Koray

E-posta Gönder

 • Didim, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Koray Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Koray Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Koray Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Koray Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Koray Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günleri arasında üst sıralarda yerini alan düğününüz için Kuaför Koray Didim’de unutulmaz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İstediğiniz tüm gelin saçı ve makyajı modellerini rahatlıkla uyguladığımız yerimizde kişisel bakım hizmetleri de vererek sevdiklerinizle birlikte keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Uzun zamandır güzellik ve bakım sektöründe başarıyla faaliyet gösteren bir salonuz. Profesyonel kadromuzla birlikte aile sıcaklığı sunmaya özen gösterdiğimiz kuaför salonumuz içerisinde pek çok gelin adayını geçmişten bugüne ağırlamış bulunmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve yılların bize kazandırdığı tüm tecrübeleri başarıyla gelinlerimizin hazırlıkları esnasında yansıtıyoruz. Aklı karışık ya da kararlarında net olan bir gelin olsanız bile doğru noktalara parmak basarak istekleriniz konusunda sizi aydınlatıyoruz.

Düğünden önce tüm gelinlerimizle bir araya gelmeyi tercih ediyoruz. Ön görüşmemiz esnasında karşılıklı olarak birbirimizi tanımak istiyoruz. Yaptığımız çalışmalardan size örnekler gösteriyor, sizin de bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün mekanınız ve sevdiğiniz tarzlar doğrultusunda size en çok yakışacak saç ve makyaj stillerine birlikte karar veriyoruz. Bu görüşmeler esnasında kaç kişilik bir ekiple düğün günü bizi ziyaret edeceğinizi de öğreniyoruz. Sevdiklerinizle birlikte hazırlıklarınızı yaptığımız kuaför salonumuzda yakınlarınızla keyifli saatler geçirebilir, bu anları fotoğraf ve video yardımıyla ölümsüzleştirebilirsiniz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Çeşitli toplama stilleriyle saçlarınıza şekil veriyor, taç ve duvak yardımıyla da güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz. Makyaj kısmında ise yüz hatlarınızı ve göz yapınızı inceliyoruz. Ten renginize en uygun malzemeleri seçerek kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Didim’de kuaför arayışında olan bir gelin adayıysanız sayfanın üst kısmında bulunan formu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle tanışabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:31 D:No: 100, 09270 Didim/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.