Kuaför Hakan Didim

E-posta Gönder

 • Didim, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Hakan Didim Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Hakan Didim Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hakan Didim Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hakan Didim Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Hakan Didim Hakkında

Uzun yıllar farklı markaların altında saç tasarımcısı olarak hizmet verdim. Her geçen gün kendimi geliştirmeye ve yenilemeye odaklı olarak çalışmalar yaptım. Bu süreçte pek çok eğitime de katıldım. Hatta renklendirme, saç bakımı, kesim gibi konularda düzenlenen özel eğitimlere katılmaya devam ediyorum. Biliyorum ki sektörel gelişim için tecrübe ve bilgi birikimi gerekli. Bu yüzden her zaman daha iyiyi hedefleyerek çalışıyorum. Modern tarzlara, modaya ve sektördeki yeniliklere hakim bir ekibe de sahibim. 2019 yılında profesyonel hizmeti kendi ekibimle sunmak için kapılarını açtığımız Kuaför Hakan Hair Studio’da sizi mutlu etmeyi hedefliyoruz! Öyle ki salonumuzda saç ve makyaj konusunda uzman ekibimizle sizi karşılıyoruz.

Güzel bir karşılama ile her gün kendinizi değerli hissetmenizi sağlıyoruz. Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamalarıyla en özel anlarınızda da yanınızda oluyoruz. Hayal ettiğiniz şıklık ve doğal güzellik için randevuları düzenliyoruz. Sırasıyla her görüşmede bir adım daha atıyoruz. Çünkü ön görüşmede istek ve beklentilerinizi öğreniyor, hayal ettiğiniz saç modeline yakışan tarzı yaratmak için düğün öncesi işlemler yapabiliyoruz. Bunlar; renklendirme, kesim, kaynak, bakım ve renk değişikliği gibi son derece önemli kararları içeriyor.

Kuaför Hakan Didim’de provalar ve tasarım aşamasında, hayal ettiğiniz saç modeliyle hazırlıklara başlayabiliriz. Gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarınıza yakışan tarzda bir modelle şıklığınızı tamamlıyoruz. Saçınızda ışıl ışıl görüntü için aksesuarlar ve duvak da tercih edebilirsiniz. Makyajınızı soracak olursanız, güzelliğinizi ortaya çıkaran ve yüz hatlarınızı belirginleştiren en önemli adım. Doğal ve aydınlık çalışmalar için seçtiğimiz ürünlerin kalitesini de beğeneceksiniz!

Prova ve düğün günü hazırlıkları için Didim kuaförleri arasından bizi tercih ediyorsanız, acele edin! Kalitenin adresi haline gelen Kuaför Hakan’da buluşmak için tek yapmanız gereken iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.