Kuaför Filiz

E-posta Gönder

 • İncirliova, Aydın.

Ekiple Tanışın

Kuaför Filiz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Filiz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Filiz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Filiz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Filiz Hakkında

Aydın’da hizmet verdiğimiz Kuaför Filiz’de 10 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet veriyoruz. Yaptığımız çok sayıda gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızla hayatınızın en özel gününe sizi hazırlıyor ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Deneyimli, işini seven ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri ve uygulamaları yakından takip ediyoruz. Daima en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve önceliğimizi sizin isteklerinize göre belirliyoruz. Bir daha tekrarı olmayacak düğün günü hazırlıklarınızda size eşlik ederken keyifli zamanlar yaşatmak istiyoruz. Bunun için düğün günü sizinle birlikte yakınınız olan 15-25 kişi aralığında sevdiklerinizin de hazırlıklarını yapabiliyoruz. Verdiğimiz sayı sizi şaşırtmasın. Ekibimiz 7 ila 10 kişi aralığında olup alacağınız hizmet içeriğine göre sayı artıp azalabiliyor. Böylelikle size ve yakınlarınıza da rahatlıkla hizmet verebiliyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan mutlaka örnekler göstererek tarzınız hakkında karar veriyoruz. Yılların bize kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda en doğru saç ve makyaj stiline karar vermeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

İstediğiniz her saç modelini kolayca yapıyoruz. Önce saçınızı şekil veriyor ardından istenilen toplama stillerini uyguluyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da takıyoruz. Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak, doğal ve sade uygulamalar yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız makyajın uzun süre kalıcılığını korumasını sağlıyoruz. Makyaj sabitleyici spreyi ise en son sıkıyor ve hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Siz de Aydın kuaför salonları arasında isminden söz ettirmeyi başardığımız yerimizde hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. İletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Hükümet Meydanı No:14 Kat: 2 İncirliova/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.