Ezel Kuaför

E-posta Gönder

 • Didim, Aydın.

Ekiple Tanışın

Ezel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ezel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ezel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ezel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  20-25

Ezel Kuaför Hakkında

2012 yılının Kasım ayından bu yana bilfiil faaliyet gösterdiğimiz salonumuz ile güzellik sektörüne hizmet ediyoruz. Hem kadın hem de erkeklere hizmet verdiğimiz unisex salonumuz Ezel Kuaför Dilim/Aydın’da bulunuyor. Merkezi konumumuz, kalitemizle rakiplerimizden farkımızı ortaya koyduğumuz salonumuz ilçenin her bölgesinden tercih ediliyor. Burada 10 kişilik ve her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Ezel Kuaför olarak bir salondan kişisel bakım ve güzelliğe dair bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri bünyemizde bulunduruyoruz. Bunlar arasında ise; saç tasarımı başta olmak üzere; kesim, mikro kaynak, renklendirme ve boya, ombre, sombre, röfle, balyaj, profesyonel ve günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi çok sayıda işlem mevcut. Bunlar haricinde özel gün ve geceler için tüm hanımefendileri de salonumuzda ağırlayabiliyor, katılacakları organizasyonlar için onları hazırlayabiliyoruz.

Düğünler, nişan merasimleri ve kına geceleri ise bunların başında geliyor. Gelinlerimizin en önemli günlerini ve heyecanlarını paylaşmayı çok seviyor, onları hayal ettikleri görünüme kavuşturmak için gereken her şeyi yapıyoruz. Saç tasarımlarını diledikleri modele göre yapıp kalıcılaştırıyor, ten rengi ve yüz hatlarına göre de makyajlarını yapıyoruz. Gelinle birlikte yakınlarından 20-25 kişiye kadar da ağırlayabiliyoruz.

Ayrıca salonumuzda en iyi şekilde hizmet verebilmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor, en kaliteli markaların ürünlerini ve ekipmanını kullanıyoruz. Örneğin pek çok yerde rastlayamayacağınız bir ozon cihazına sahibiz ve bu teknoloji sayesinde; ozon terapisi ve bakımı, saç açma ve dekolore işlemleri, perma, boya ve renklendirme, Brezilya fönü, keratin bakımı, saç botoksu, protein bakımı, nemlendirme gibi işlemlerimizi kusursuz şekilde yapabiliyoruz. Bu saydığımız işlemlerimize ihtiyaç duyan gelinlerimiz düğünden bir süre önce gelerek bakımlarını yaptırabilir, düğünlerinde en güzel halleriyle boy gösterebilirler.

Ezel Kuaför Didim fiyatları hakkında bilgi almak ve bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.