Ayakkabı ve Aksesuar Seçimi

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:56 dakika

29.06.2020

Gelinlik seçiminin heyecanıyla sakın gelin ayakkabısı ve aksesuarlarını unutmayın. Sonuçta ayakkabı, iç çamaşırı ve duvak gelinliğin ile bütün olan parçalar. Gelinlik seçimin aşağı yukarı belli olduktan sonra hemen aksesuar ve ayakkabı seçimi için hazırlıklara başlamalısın.

Gelin Aksesuarları

Gelin aksesuarlarının en önemlisi yeterince önem verilmese de iç çamaşırıdır. Sonuçta gelinliğinin yakasını içine giydiğin büstiyer ya da sutyenin güzel gösterecek. Veyahut balık kesim saten bir gelinlik giydiğinde dikişsiz iç çamaşırı giymezsen bütün fotoğraflarında kötü bir görünümde olabilirsin. Bunu istemeyiz değil mi?

ayakkabı ve aksesuar seçimi

İç çamaşırı alışverişine mutlaka gelinliğinin kumaşı ile gitmeni öneriyorum. Böylece ton farkını da ortadan kaldırmış olursun.

Son gelinlik provanda ise mutlaka iç çamaşırların yanında olmalı. Böylece gelinliğinde yeterince yer olup olmadığını da anlamış olursun...

Duvak içinse senin yapabileceğin pek bir şey yok aslında gelinlikçinin gelinlik kumaşından yaptıracağı duvağın boyuna ve modeline karar vermen yeterli.

Gelin Ayakkabısı Seçimi

Gelin ayakkabısı gelinliğinin etek boyu için çok önemli. Hatta inan bana rahatlığından bile önemli diyebilirim. Tabii ki ayakkabı senin seçimin olacak bantlı, stilletto, dolgu topuk ya da babet hangisini istersen onu seçmelisin. Yüksek topuk ya da spor ayakkabı... önemli olan şey ayakkabı seçimini sonlara bırakmamak. Yoksa gelinlik eteğin kısa ya da uzun gelebilir bu da son dakikada halledebileceğin bir şey değil. En azında uzun gelirse belki gelinlikçin bunu görmezden gelerek kısaltabilir ama ya kısa gelirse?

ayakkabı ve aksesuar seçimi

Haydi, bir an önce seçimini yapmak için şehrindeki firmaları incele...

Yorum yap