Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İstanbul

Narin Demirbaş Bridal Accessories

Narin Demirbaş Bridal Accessories Özellikler

Hizmet İçeriği
Aksesuar Ayakkabı
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Yapım Hazır Model Kişiselleştirme İmkanı

Narin Demirbaş Bridal Accessories Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Duvak

Narin Demirbaş Bridal Accessories Hakkında

Mutlu bir geleceğe evet dediniz ve tatlı telaşınız başladı. Düğününüzü yapacağınız mekânı, nasıl bir konseptte düğün yapacağınızı, hayallerinizdeki gelinliği buldunuz ve geriye sadece küçük detayları düşünmek kaldı. İşte bu noktada, Narin Demirbaş Bridal Accessories olarak ayakkabı, duvak, şapka, çiçek ve gelin tacı gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyoruz.


Ufak detaylarmış gibi görünse de düğün gününüzde şıklığınızı tamamlayan en önemli ayrıntı düğün aksesuarlarınız oluyor. Gelinlik modelinize uygun saç aksesuarları konusunda size danışmanlık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Yılın modasını yansıtan, özenle hazırladığımız gelin taçlarımız hem modern hem de şık görünmenizi sağlıyor. Daha klasik bir görünüm istiyorsanız, gençlik hayallerinizi süsleyen duvak modellerimizden tercihler yapabilirsiniz. Bunlar dışında incili, çiçekli, prenses gelin tacı, incili gelin tokası, gümüş gelin tacı ve vintage tarzı aksesuarlarımızı kullanarak müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.


Kusursuz görünmenizi sağlayacak diğer bir önemli konu ise ayakkabı ve gelin buketiniz. Gelinliğinizle uyumlu sağlayacak ve size renk katacak gelin buketinizi ve ayakkabınızı titizlikle hazırlıyoruz. Yapım aşamasında fikirlerinizi alıyor, istek ve beklentilerinize uygun olacak şekilde özel tasarımlar yapıyoruz. Dilerseniz hazır düğün buketlerimizden ve ayakkabı modellerimizden seçimler yapabilirsiniz.


Sizi önemseyen, fikirlerinize önem veren bir ekiple çalışıyoruz. Kendimizi zamana ve değişen trendlere göre sürekli geliştiriyor, memnuniyetinizi sağlamak amacıyla size çok özel olanaklar sağlıyoruz. Özel yapım, hazır model ve kişileştirme imkânı da Narin Demirbaş İstanbul’da sizleri bekliyor. Aksesuarlarınızı zamanında ulaştırabilmemiz için bizimle 2 hafta önceden iletişime geçmeniz gerektiğinin bilgisini de ayrıca vermek istiyoruz.


Harika görünmenize yardımcı olacak aksesuarlarımızı keşfetmek ve merek ettiğiniz soruları sormak için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstün hizmet anlayışımız ve memnuniyetinizi sağlayacak çalışma prensimizle sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Firuzağa Mah.Türkgücü Cad. No:40

  • Haritadaki Konumu

    Narin Demirbaş Bridal Accessories Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.