Ahjaaz Tour

E-posta Gönder

0850 532 9278

Gelin Arabası

Kategori

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Merkez, Trabzon

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri Binek araç, Jeep, Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Pikap, Spor araba, VIP araç, Alternatif araç, Helikopter

Hakkında

Trabzon’da gelin arabası kiralamak mı istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz.

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzde davetinizin verileceği mekana ulaşacağınız arabanız oldukça önemli. Profesyonel ekibimizle brilikte aklınıza takılan tüm soruları cevaplayarak, seçtiğiniz arabamızla ulaşım sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Ahjaaz Tour olarak çok sayıda araç seçeneğimiz bulunuyor. Gün geçtikçe de ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Sadece Trabzon’da evlenecek çiftlere hizmet vermiyoruz. Türkiye’nin başka illerinde de çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Tecrübeli ekibimizle beraber tarzına uygun gelin arabasını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Gelin arabanızı bizim firmamızın seçenekleri arasından seçecekseniz size birkaç öneri de sunarak yardımcı oluyoruz. Gelin arabanızı seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları size detaylı olarak anlatıyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz. Öncelikle arabanızı seçerken mutlaka mevsim koşullarını göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Ayrıca düğün mekanınıza ve eğlencenizin konseptinize göre de aracınızı seçebilirsiniz. Geniş araçları tercih ederseniz gelin hanım gelinliği ile daha rahat edecek, yanınıza yakınlarınızı da çağırabileceksiniz.

Gelin arabası tercihinizi yaptıktan sonra araçlarınızın süsleme görevini de dilerseniz biz üstlenebiliyoruz. Farklı tül seçenekleri ve çiçek aranjmanları ile gelin arabanızda şık bir görünüm sağlıyoruz. Sayısız süsleme seçeneğimizden hangisini tercih etmek isterseniz bizimle paylaşabilirsiniz. Süslemeden sorumlumu organizasyon sorumlumuz ile istediğiniz düzenlemeleri sizin için kısa sürede sağlayabiliyoruz. Şoför hizmeti de sunarak size sürüş açısından kolaylık sağlıyoruz. Araçlarımızın tümünün bakımı tam ve evrakları eksiksiz. Trafiğe çıkmak için sizi bekliyoruz.

Eğer siz de gelin arabanızı Trabzon gelin arabası kiralama firmaları arasından seçmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Deneyimli ekibimizle birlikte gelin arabanızı seçebilir ve süsleme için gereken desteği alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

AHJAAZ TOUR

  • Telefon: 0850 532 9278
  • Adres: Trabzon

Ahjaaz Tour Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!